Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt? Vagy ez már túlzás?

Jogos volt? Vagy ez már túlzás?

Figyelt kérdés

Tegnap jöttem a barátomhoz hétvégére, 3-óra út nekem ide, minden hétvégén jövök hozzá, mert másik varosba járok iskolába. Mondta mielőtt beérek a városba, csörgessem, hogy jöjjön a fő állomásra. Kondi terembe volt, tudom, megcsörgettem, én már rég odaértem még mindig nem jött, 15.percet vártam rá, tudom, hogy hülyeség de kicsit mégrges voltam, tegnap kaptam meg és tudjátok az mivel jár, az a hülye hiszitzés, na meg nagyon fájt a hasam. Hazajöttünk, elkészítette a vacsorát, mérges volt, hogy mért van olyan kedvem, erre csak annyit kérdeztem, jolvan mért nem tudtál bár csak Egyszer az Életben odaérni előttem és megváni....nem ordibáltam vele, erre elkapta a hajamat, nem húzta meg nagyon, elkezdett ordibálni, hogy egyek, a kezemet is jó erősen megfogta. Utánna akarva akaratlanul folytak a könnyeim, nagyon megijedtem, azóta sem tudok ránézni, alig tudtam, egy ágyban aludni vele, nagyon rosszul érzem magam hogy így regálta le. Tudom, hogy nekem sem kellett volna felfújnom, de nem kiabáltam vele. Szerintetek ez már túlzás volt, vagy nagyon megérdemeltem? Azóta se kért bocsánatot, úgy viselkedik velem a házban mintha levegő lennék. Soha nem csinált velem ilyet még.

18/L



2014. jan. 18. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
a barátod egy barom... én többet tuti nem mennék hozzá (bár én annyira könzervativan lettem nevelve, hogy alapbol nem mennék egy fiuhoz..)
2014. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Mindketten hülyeségen hisztiztek. 15 perc nem a világ, örülj, hogy vele lehetsz.

Az viszont nem normális, amit a pasi csinált, én otthagytam volna azonnal, még akkoris, ha az éjszaka közepén kellett volna hazamennem.

2014. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Úristen... ezek után nem hagytad el ?? Még ha rinyálsz is , akkor sem teszünk ilyet... Undorító
2014. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleg egyertelmu. Pakold a cuccaidat azt tipli haza. En egy percig nem maranek.
2014. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha tudtam volna hova menni, esküszöm elmentem volna. Ti könnyen beszéltek, mert azért 2,5 éve együtt vagyunk és életembe nem volt ilyen agresszív amióta vele vagyok és ez nekem azért sokk, nem tudom hova tenni, ülök és nézek ki magamból hogy miért???

HOGY ENGEDHET MEG EGY FÉRFI ILYET MAGÁNAK

2014. jan. 18. 12:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném meg Tőled, kedves Kérdező, hogy egy NŐ hogy engedheti meg magának, hogy egy férfi, aki "mellesleg" a barátja, így bánjon vele? Hogy tudtál ott maradni, abbana házban vele egy ágyban? 2.5 évvel takarózni ostobaság, egy egy 20 éves házasság után is azonnali válóok lenne. Nem tudlak sajnálni, mert hagyod magad. Sok sikert a továbbiakhoz, egyike leszel a naponta vert, és érzelmileg bántalmazott rakás szerenscétlenség feleségeknek.
2014. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tudsz hova menni? hát valahonnan csak odamentél..menj a szüleidhez haza. az én heves természetemmel, még akkor este eljöttem volna töle...
2014. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút nem volt jogos. Felnőtt emberek módjára, higgadtan is meg lehet vitatni egy problémát, és mivel egyenlő felekként vesztek részt a kapcsolatban, egyáltalán nem fér bele, hogy ilyen módon domináljon le téged.

Én a helyedben semmiképpen nem hagynám ezt lógva, mert ha most egy ilyen apróság miatt is előfordult, könnyen megeshet máskor is. Beszéljétek meg, hogy ez nem módja a problémák megoldásának. Ha szerinte ez a normális, akkor a helyedben nem maradnék mellette.

2014. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kérdezem tőle, képes lennél komolyan megütni??? A saját apám nem emel kezet rám, hanem majd te fogsz?? És erre azt kaptam, hogy ez nekem megütés volt?? Meg, hogy nagyon felidegesítettem.

Hát könyörgöm ki csinál még ilyet???? Nagyon el vagyok keseredve.

2014. jan. 18. 12:36
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek olyat akit 5 év+esküvő+gyerek utàn kezdtek el verni!!Lehet pont azért merte megtenni mert tudta h nincs hova menned!!
2014. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!