Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmenthetem-e es ha igen...

Megmenthetem-e es ha igen hogyan a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2 es fel evig voltam a parommal,a kapcsolatunk sosem volt zokkenomentes de szerettuk egymast. Mivel a kapcsolat legelejen ferelepett mindig feltekenykedtem amelett, hogy nem volt ra okom.2 ev utan szuletett egy kislanyunk, alberletbe mentunk, igyekszedt de megis sokat vitatkoztunk a penz miatt... o nem mutatta ki a szerelmet nem olelgetet csokolt stb., es hiaba mondtam nekem ezek hianyoznak nem ertett meg. sot egyre csunyabban viselkedett velem. En annyira elkeseredtem, hogy a haz koruli munkat se cainaltam meg, elment a kedvem mindentol... vegul az alberletet se tudtuk fizetni hazakoltozott mindenki a szuleihez a kislanyt magammal vittem... aztan jott a szilveszter amit a csaladjaval toltottunk de engem egesz este szinte szamba se vett... hiaba mondtam, orokke az volt a valasz hogy o nem csinalt semmit. Mostis csunyan beszel velem nagyon leraz mindig...pedig szerettem volna jo kacsolatban maradni vele legalabb... ebben egyszer benne volt de masnap megint csak lerazott. Lehet az a gond tul sokszor kertem a kibelkulest .ikor veszeledtunk es mostis sokat kerestem? Kozbe korhazba kerultem annyira kicoltam a kapcsolat miatt tabletakat vettem be.felhivtam hozzon vizet de azt mondta nem jon, latni se akar hagyjak beki. A facebookrol is torolt. Hogyan menthetnem meg a kapcsolatunkat?
2014. jan. 14. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Tiszteld és szeresd SAJÁT MAGAD annyira, hogy nem alázod magad tovább. Van egy gyereked, hát róla gondoskodj, vele törődj, mert ő megérdemli. ő az aki feltétel nélkül szeret téged. Szedd össze magad! ;)
2014. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mentheted meg, és nem is érdemes, mivel amikor együtt voltatok, akkor sem úgy bánt veled, ahogy kellett volna. Teljesen mások vagytok, sose lesz olyan, mint szeretnéd.

Fel kéne már nőnöd, és nem egy idióta pasi után futni, mint egy kis tini, és tönkretenni magad, hanem arra kéne koncentrálnod, hogy normálisan felneveld a gyerekedet!

2014. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A párod már nem akar tőled semmit.Ne csinálj magadból bohocót.Neveld a gyereked,neki nagy nagy szüksége van rád!Minél jobban kajtatsz a párod után,annál jobban utálni fog téged.hagyd had menjen.
2014. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MILYEN kapcsolatot akarasz megmenteni? Mert köztetek már semmilyen kapcsolat sincs, annak régen vége.
2014. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minek akarod megmenteni?
2014. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy pici gyereked és te mégis begyògyszerezted magad??
2014. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hahó,hahó! Mielőtt pellengérre állítaná bárki is a begyógyszerezés miatt. Gondolkodjunk, hogy ez egy segélykiáltás és nem meghalni akart.Persze, nem helyes cselekedett, de ilyenkor segíteni kéne és nem bántani még.

Vannak erősebb és gyengébb emberek. Nem mindenki bírja a nyomást. Képzeljük már el, hogy milyen kilátástalannak érzi egy ember a jövőjét, kapcsolatát, hogy beszűkül a tudata és meggondolatlanul cselekszik.

Nem szabadna magadra maradnod a gondolataiddal. Keresd a téged szerető emberek társaságát és beszélgessetek a problémádról.Csak így nyugszol meg lelkileg. Gondolj a gyerkőcre és szeresd nagyon. Szüksége van rád. Ha elveszíti az anyukáját, pokol lesz az élete.

2014. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
segélykiáltás??egy kamszodò h..e p..átol még oké.de egy kisgyermekes anyukának igenis legyen több esze!!!!
2014. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy a kérdező nő?
2016. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!