Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám helyre...

Hogyan hozhatnám helyre ellaposodott kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 1 hónap után költöztünk össze, 24 évesek vagyunk, és nincs gyerekünk. 1 helyen dolgozunk, tehát viszonylag sokat vagyunk együtt. De ő zenél, így sokat van próbálni stb, tehát azért nem a nap 24 órájában vagyunk együtt. De mostanában már nincs se összebújás, se csók, szex is ritkán (heti 1x, de van h ritkábban). részéről nagyon kevés a bújás, én szoktam próbálkozni. Persze mikor bulizunk, és mondjuk iszik is, és hazajövünk akkor érdekes módon mindig szexelne, meg bújna, meg így szeret úgy szeret. de csak akkor viselkedik így, ha részeg. nekem rettentően hiányzik h csak úgy odajöjjön és megcsókoljon. régen minden más volt, mit tegyek h újra olyan legyen? vagy már esélytelen? :(


24L


2013. febr. 10. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Hát sztem félredug. Legalábbis én a helyében azt tenném.
2013. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kellett pár év helyett inkább 1 hónap után összeköltözni......
2013. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz az értelmes válaszokat.
2013. febr. 10. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem tudom,nálunk is ez van kb...Szerintem idővel minden kapcsolat ilyen lesz,csak az a kérdéses,hogy hol mennyi idő múlva...A "női magazinos praktikák" meg csak ideig-óráig működnek.

30/N

2013. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azon múlk,hogy mikor költözetek össze,és az sem biztos,hogy férredug.Bár ennyi idősen a heti 1 szexigény furának hangzik,de mivel más fiatal lányoktól is hallok hasonlókat,lehet a mai srácok már nem olyanok,mint mikor én voltam huszonéves...Sokkal jobban érdekli őket a számítógép,Iphone,stb.

Amúgy az előzőnek igaza van,sajnos előbb-utóbb minden kapcsolat ilyen lesz,és annak kell örülni,hogy nincs veszekedés,hanem elvagytok mit a befőtt.Ha még a szex is szó-szó működik akkor meg már pláne jónak számít.Engem is nagyon megviselt amikor először találkoztam ezzel a jelenséggel,de aztán rájöttem kár cserélgetni a kapcsolatokat,mert előbb-utóbb mindegyik ebbe megy át.Amúgy érdekes módon ez a pasikat nem is zavarja csak minket.Sajnálom,hogy nem tudtam mondani semmi biztatót...

41/N

2013. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár lehet ezért kövezni fogank de igenis egy idő utánn,ha elmúik a vörös köd,baromira nem mindegy,hogy van-e pénz szórakozásra,kikapcsolódásra,vagy csak az otthon ülés,Tv,számítógép,meg a vita marad,hogy ki mire mennyit költött és miért.Nincs hová felöltözni,akkor is kell főzni,ha nincs kedvünk mert nem tellik rá,hogy elugorjunk egy étterembe,stb.Ez nagyon hangulatgyilkos tud lenni...
2013. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!