Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt kiverni a...

Hogyan lehet ezt kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Előfordul hogy néha ügyeket intézek, így volt ez ma, mindig ugyan ahhoz a férfihoz megyek.

Közöttünk állandóan szikrázik a levegő, minden pillantása lenyűgözött!

Ma ahogy nála voltam az alkalmazotta elment, kettesben maradtunk teljesen 1 órát együtt töltöttünk.

Csóközönök és minden más, amit viszont most meg tudtam számomra nagyon megdöbbentő!


Egyrészt lelkiismeret furdalás, más részt értetlenség.

A pasi foglalt, és nem értem miért közelített hozzám, miért csábított el miért csalta meg a párját!

Fent vannak az interneten, és mit ne mondjak gyönyörű egy bombázó!

Nincs gondom magammal de tőlem ezer szer szebb.

Túl jó ehhez a pasihoz.

Ezt el kell felejtenem, és most már ügyet intézni is máshol fogok, ami szerintem jó ötlet mert egyrészt undorodom az ilyen gazfickóktól más részt nem akarok ilyen helyzetbe kerülni!!


2014. jan. 13. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ezért nem kellene alá feküdnöd bárkinek, akit még csak nem is ismersz eléggé... IJ
2014. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Eőry Kornél válasza:
Ott a válasz a kérdésedben. Gazfickó. Vannak ilyen emberek. Valószínűleg számára te is olyan vonzó vagy, mint a párja, vagy még vonzóbb. Lehet, hogy untatja az állandóság, és ezért jólesik neki kitekintgetni. Vagy csak egyszerűen élvezi, ha hódít. Nyilván látta rajtad, hogy bejön neked, bepróbálkozott, sikerült. Nem kell ezzel sokat foglalkozni, helyes vagy, hogy lelki furdalásod van emiatt, de ezzel túl is léphetsz rajta, okos vagy, tudod, hogy az ilyen pasit jobb elkerülni. Úgy is fogsz még ilyennel találkozni, meg olyannal is, aki rendes, és nem fogsz tőle undorodni. Ha máskor is így észnél leszel, akkor nics miért aggódni, előbb utóbb bevonzod a hozzádvaló férfit aki nem fogja veled ugyanezt csinálni.
2014. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére hiába voltak a csókok, ott megálljt parancsoltam bár így vissza gondolva azt sem kellett volna. Még jó hogy nem feküdtem le vele, egyrészt a párját másrészt nekem is megalázó lett volna.

Nagyon lelkiismeret furdalásom van...

2014. jan. 13. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, regényt ne írj, tragikus...
2014. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenki esik hibàba.kèrdès lesz e akarat eröd kibirni hogy nem keresed többè.àltalàban az nem szokott menni..
2014. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Eőry Kornél válasza:

De hiszen utólag tudtad meg, hogy van valakije, nem? Akkor mégis hogyan lehetnél te a hibás? Miért kéne, hogy lelkiismeret furdalásod legyen?


Bár nem derült még ki, hogy mégis mióta, hányszor találkoztatok már ügyintézés kapcsán, mennyi ideig tartanak amúgy ezek az ügyintézések, szoktatok-e beszélgetni, vagy pár szót váltani az ügyintézésen kívül? Tudtál-e róla bármit a nevén kívül? Mert ha nem szoktatok beszélgetni sem, akkor azért tényleg necces, hogy kettesben maradtok és egyből egymásnak estek, mármint necces a te részedről is.


De ha beszélgettetek már előtte, mondjuk tudod mi a hobbija, mi érdekli, csak éppen azt nem mondta el, hogy nője van, akkor meg nem te vagy a hibás, és nem kell lelkifurdalásnak lennie.


A lényeg, hogy tanulsz-e az esetből, anélkül, hogy túl nagy hibának, és csak a te hibádnak fognád fel.

2014. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!