Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam kiverni a fejemből?

Hogyan tudnam kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Édesapámnak van egy munkatársa, 36 éves férfi. Nem néz ki jól, de szerethető figura. Elég csapodár életmódot folytat, megyult mar a baja a rendorseggel, nők sem maradnak meg mellette sokaig. Na most egy akcion talalkoztam vele...Egesz este velem tancolt, igaz kicsit reszeg volt de vegigudvarolta az ejszakat.

Soha senki nem hinné rólam, de azóta nem tudom kiverni a fejemből. 6 éves kapcsolatban vagyok, ami nagyon jól működik és tudom hogy egy ilyen férfi miatt nem fogom tönkretenni.

Mégis nem tudom kiverni a fejemből, és senkivel nem oszthatom meg a problémámat...Nem tudom hogy ti akik evek ota kapcsolatban vagytok, fordult mar veletek ilyen elő, hogy nagyon megtetszett valaki, de persze tudtatok hogy nem lehet folytatas semmikeppen??

Hogy felejtettétek el az illetőt?

Szerencsétlen mindig hozzá nem illő nőket fog ki magának, most is egy olyannal tartja a kapcsolatot aki csak kihasznalja, na meg o is csak szexre hasznalja....Mindenki mondja hogy egy rendes no mellett valtozna meg, aki szereti es torodik vele.

Sokkal jobb nőket is megkaphatna mint amilyeneket osszeszed...de erre a bizonyos akciora sem hoztta magaval...Este kicsit reszegen az olembe fekudt, kerte hogy simogassam, meg hogy o meg igy soha nem erezte magat..aztan amikor vittem haza behivott a hazaba es annyira gyonyoru a lakasa, es elkezdtem dicserni es szinte konnyes lett a szeme, hogy o neki meg egy no se mondta ezt, marmint hogy ilyen szep hazban szivesen ellakna...

Irhatnek itt regenyt, de foosleges, tudom hogy most sokan le fogtok szolni...6 év alatt kiismerik egymast az emberek es igaz hogy picit ez a kedvesseg a parom reszerol mostanaban nem az igazi, tole meg allandoan olelest, bokokat szep szavakat, hozzabujast kaptam. Errol a baratom is tud, o is ott volt azon az akcion...soha nem lenne feltekeny erre a bizonyos ferfira...Tenyleg semmi olyat nem kovettem el, tartottam a tavolsagot, tudtam hogy reszeg es reszben ez is az oka a viselkedesenek...

Csak az a baj hogy sokat gondolok ra, es bunos gondolatok jarnak a fejemben....de tisztaban vagyok vele hogy semmi ertelme. Hogy felejtsem el?


2013. júl. 3. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
én megbeszélném a dolgot a barátommal, az, hogy titkolnod kell a dolgot csak rontja a helyzetet.
2013. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehogy megbeszéld ezt a pároddal, ne is menj bele semmibe. Ez egy pillanatnyi fellángolás, nemsokára nem is érted majd. ValószInűleg kicsit el vagy hanyagolva és pont jókor, jókat mondott.
2013. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel el fog múlni. A barátodnak erről egy szót se.
2013. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen. Legyűrtem, és azóta szégyellem magam miatta. illetve néha nevetnékem támad, hogy hé kislány ez most komoly? Te meg ő? Ezt hogy gondoltad?
2013. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, még az életkor is ugyanaz!

Tanácsot sajnos nem tudok adni.

Nekem könnyebb, ha nem látom...

nem tudod teljesen elkerülni?

2013. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi estere sem beszélnék erről senkinek, és igen szerencsere nem talalkozunk gyakran, de ha megis akkor mindig ugyanaz a vege, udvarol, bokol, en meg probalom kerulni a tekintetet stb...nehez
2013. júl. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!