Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Nálam kiverte a biztosítékot most.

Figyelt kérdés

Itt volt az egyik unokatesóm, akiért amúgy nem vagyok annyira oda, de alapvetően rosszban sem vagyunk. Van egy élettársa, akivel 4 éve együtt vannak, az unokatesóm kismama (volt). Alapvetően jól elvannak, csak néha összevesznek az élettársával, de mondjuk nincs is olyan pár szerintem, aki soha ne veszekedne. Aztán most meséli nekem, hogy összevesztek valamin a barátjával múltkor mielőtt az kiment Ausztriába dolgozni néhány hétre, erre pár napra rá elvetette a gyereket mérgében. Most meg nem tudja, hogy mondja el a barátjának a dolgot, aki most jön haza a hétvégén. Mert közben persze telefonon kibékültek és szerencsétlen pasi azt sem tudja, hogy nem lesz apa.

És totál kiakadtam...Egy gyerek, még ha csak magzat is, nem játék.


2014. jan. 13. 20:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Én tuti dobnám, hogy ha a tudtom nélkül veteti el a gyerekemet...
2014. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%
De szerencsétlen vagy, akarsz egy gyereket a családba? Csinálj magadnak!
2014. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nyugi, nekem is lesz, csak még nem szeretnénk azonnal a párommal mert államvizsga előtt állok, de utána mi is rákapcsolunk a baba-projektre:)
2014. jan. 13. 22:19
 24/27 anonim ***** válasza:
45%
Most erre mit lehet mondani? Remélem többet nem lehet gyereke és a pasi is dobja.
2014. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
És körbekérdeztél mindenkit, hogy szeretnének-e a családban egy pici babát, vagy a te életedbe ne szóljon senki?
2014. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, abortusz után nemcsak másnap vérzik az ember, van hogy hetekig...
2014. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt abortuszra menni nem ésszerű, és nem átgondolt döntés. De az abortuszt soha nem elleneztem, nekem is volt. És igen, elintézhető pár nap alatt. Szombaton teszteltem pozitívat, hétfőn reggel már a nőgyógyásznál voltam, délután a családsegítőben. 2 nap múlva kellett visszamennem egy újabb elbeszélgetésre, ahol megkaptam az aláírt papírt, amivel mehettem pénteken a kórházba. Addigra ott voltak a vérvételes leleteim, meg minden papír, a befizetett csekk, én pedig odaadtam még péntek reggel az aláírt családsegítős papírt. Hétfőn kezdtem el a folyamatot, péntek délután már otthon voltam a műtét után. Nem lehetetlenség. Ezt csak a hitetlenkedők miatt írtam le.


Kérdező, úgy gondolom kár beleszólni más életébe, és kár ezen idegeskedned. Nekem is jó okom volt az abortuszra, valószínűleg unokatestvéred úgy érzi, hogy neki is jó oka volt rá. Talán ha ilyen gyakoriak a veszekedések, a párja nem is dolgozik itthon, nem is való még nekik a gyerek. Komolytalanok, éretlenek hozzá.

2014. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!