Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Nálam kiverte a biztosítékot most.

Figyelt kérdés

Itt volt az egyik unokatesóm, akiért amúgy nem vagyok annyira oda, de alapvetően rosszban sem vagyunk. Van egy élettársa, akivel 4 éve együtt vannak, az unokatesóm kismama (volt). Alapvetően jól elvannak, csak néha összevesznek az élettársával, de mondjuk nincs is olyan pár szerintem, aki soha ne veszekedne. Aztán most meséli nekem, hogy összevesztek valamin a barátjával múltkor mielőtt az kiment Ausztriába dolgozni néhány hétre, erre pár napra rá elvetette a gyereket mérgében. Most meg nem tudja, hogy mondja el a barátjának a dolgot, aki most jön haza a hétvégén. Mert közben persze telefonon kibékültek és szerencsétlen pasi azt sem tudja, hogy nem lesz apa.

És totál kiakadtam...Egy gyerek, még ha csak magzat is, nem játék.


2014. jan. 13. 20:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%
Az életemre fogadni mernék, hogy az "egészségügyi dolgozó" a kérdező a másik regisztrációjával.
2014. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Itt sok hülye van..ne foglalkozz velük. Hàrom nap alatt is van abortusz..
2014. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
Hát akkor nagyon vigyázz, el ne csapjon holnap egy autó mert nem vagyok a kérdező :DD:DD
2014. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha kamu is... Vagy elmleti is, nemmlehetne érdemben válaszolni?

A kérdés lényege, hogy mit gondoltok arról, ogy valaki összeveszik a párjával, emiatt nem találkoznak... Emiatt fogja magát és elveteti a babát, ezidő aatt... Aztán kibékülnek, és nem mondja el...


(Sztem azért nem valős a dolog, mert 6 hetet már nem tud a párjának csak úgy megmagyarázni...ha kibékültek, akkor amikor hazajött tuti szex is volt...

Sztem a kérdezőt az unokatesó szivatja, vagy teszteli mit lép...)

2014. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
:OO Én nem tudom, hogy ez milyen gyorsan lehetséges, de ha igaz, ez nagyon durva. Azért az nem egy kis veszekedés lehetett ha mérgében meg akart szabadulni a babától.. Úristen szörnyű még leírni is. (Nem, nem vagyok abortusz ellenes, de ez nem akkor sem így megy.)
2014. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%

Áruld már el nekem, hogy te miért vagy totál ideges emiatt?

Téged érint ez bármiben is? Az unokatesód hülyesége. Oldja meg ő a problémáját a barátjával.

Csak halkan jegyzem meg, hogy az a nő aki összekap a barátjával,és az első tette az, hogy rohan abortuszra, nos nem vagyok abortuszpárti, de talán ez volt a leghelyesebb döntése. Ilyen nőnek nem szabad szülnie..

Csak belegondolok: Ha már lesz egy 4-5 éves gyereke, és összeveszik a pasasával akkor gyereket mindig megveri? vagy belerúg?? Inkább ne legyen gyereke..

2014. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon sok buta ès naiv ember van. Sokat voltam kòrházban..tudnèk mesèlni. Amiket láttam..pènzèrt mindent lehet,jò reggelt emberek!
2014. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

15. Nem jött még haza a pasija, most hétvégén jön haza.


Engem azért idegesít, mert imádom a gyerekeket, és örültem neki, hogy végre a családban is lesz egy pici baba. És erre tárgyilagosan közli, hogy elvetette... Hát amúgy igaz, nem is érdemel az ilyen gyereket.

2014. jan. 13. 21:09
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 16 évesen volt abortuszom, 2 nap alatt elintézték. Mindenhova soron kívül hívtak be. Nem én akartam elvetetni, hanem a szüleim :( Nagy trauma volt nekem, de hála istennek mára már van egy gyönyörű egészséges 2 éves fiam.


Szóval ez nagyon durva, ilyet nem találunk ki. Legalábbis normális ember ilyet nem talál ki. Pláne ilyet nem tesz egy normális ember, hogy egy vita miatt elvetett egy gyereket! Tuti nem normális!

2014. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Elvileg azon kaptak össze, hogy az unokatesóm féltékenykedik, de szerintem ok nélkül, csak kitalálgat dolgokat és ezen összevesztek. De ezek után szerintem annyi a kapcsolatnak.
2014. jan. 13. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!