Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exférjem összeveszett az...

Az exférjem összeveszett az anyjával, és most azt akarja hogy a közös gyerekeket tiltsuk el tőle. Normális?

Figyelt kérdés
Nyilván nem akarok neki engedni, de nem tudom, tehet-e bármit hivatalosan?
2014. jan. 13. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem:DD
2014. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagyszülőnek is van láthatási joga, nem csak az apának. A törvény ad lehetőséget a nagyinak, úgyhogy exed ugrálhat.
2014. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem,nem normális.Ő veszett össze az anyjával,nem az unokák a nagyival.
2014. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az exszel vesztem össze nagyon. Vagy ő velem. Lényeg, hogy az anyja se akart velem tárgyalni, ami kölcsönös volt, de miután láttam, hogy a gyereknek hiányzik, se apa, se nagyi nem keresi, így felhívtam. Mondtam neki, hogy van egyszem unokája, érdekli? Nem kell szeretnünk egymást, nem fogadjuk el egymás érveit, de ha látni akarja, állok elébe. Azóta igyekszik tartani vele a kapcsolatot. Egyszóval nem kell hozzá az apa, hogy a nagyi találkozhasson az unokáival. Nyilván egyszerűbb lenne, de kihagyható.
2014. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés sosem, hogy mi a legjobb apucinak és az ő lelki világának, hanem hogy mi a jó a gyereknek. Ha a nagymama és unokája között nincs feszültség, probléma, akkor miért kellene eltiltani? Hogy egy gyerek "segítsen haragudni" az apukájának egy harmadik személyre? Apa felnőttségét megkérdőjelezném, ha egy gyerek segítségére van szüksége, hogy "bosszút álljon" a saját anyján. Elég szánalmas viselkedés.
2014. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!