Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Nálam kiverte a biztosítékot most.

Figyelt kérdés

Itt volt az egyik unokatesóm, akiért amúgy nem vagyok annyira oda, de alapvetően rosszban sem vagyunk. Van egy élettársa, akivel 4 éve együtt vannak, az unokatesóm kismama (volt). Alapvetően jól elvannak, csak néha összevesznek az élettársával, de mondjuk nincs is olyan pár szerintem, aki soha ne veszekedne. Aztán most meséli nekem, hogy összevesztek valamin a barátjával múltkor mielőtt az kiment Ausztriába dolgozni néhány hétre, erre pár napra rá elvetette a gyereket mérgében. Most meg nem tudja, hogy mondja el a barátjának a dolgot, aki most jön haza a hétvégén. Mert közben persze telefonon kibékültek és szerencsétlen pasi azt sem tudja, hogy nem lesz apa.

És totál kiakadtam...Egy gyerek, még ha csak magzat is, nem játék.


2014. jan. 13. 20:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

"erre pár napra rá elvetette a gyereket mérgében."

Pár nap alatt nem lehet elintézni az abortuszt, ne kamuzz!

2014. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell tanulnod? Pár nap alatt senki se tud abortuszra menni.
2014. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ebben jártas, ő mesélte, elment nőgyógyászhoz, onnan valami családsegítőbe, befizette a csekket és 1 hét után megcsinálták neki azt mondta.

De akkor nem én hazudok, maximum ő nekem.

2014. jan. 13. 20:46
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
most már ne magyarázkodj, nagyon gyorsan buktál. VAn ez így, majd a következőnél jobban megy.
2014. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Sőt, otthon kikaprta neki a vajákos asszony. Hagyjad már a hülyeségeidet, találj ki mást.
2014. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
azért elképzelem, ahogy elmesélte a folyamatot, családsegítőstől, mindenestől... a mai leggyengébb kamu.
2014. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Elárulom nektek, hogy 1 hét alatt simán el lehet intézni az abortuszt, ha valaki nagyon akarja.

Nem kell egyből ráfogni a másikra, hogy kamuzik.


Egy egészségügyi dolgozó

2014. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
azt írta, rá pár napra. Miután szóltak, hogy nem pár nap, lett belőle több...
2014. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Miért ne mesélhette volna el az egészet? Még azt is elmondta, hogy másnap még vérzett és azt hitte, nem jól csinálták meg neki, meg ilyenek.


Nekem az 1 hét is pár nap.


Annak aki heti 50-60 órákat dolgozik, mint pl én, hidd el pár napnak tűnik az az egy hét.

De hagyjuk is, annál idegesebb vagyok most, mint hogy leálljak vitatkozni.

2014. jan. 13. 20:57
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos ismerek olyat,aki 3,h-á-r-o-m nap alatt elintèzte az abortuszát..
2014. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!