Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindenki igy gondolkodna...

Ha mindenki igy gondolkodna akkor egy özvegynek soha többet nem lehetne párja?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki mit halott a Zámbó testvérek és Edit asszony vitájáról,de sztem durva amit csinálnak.


[link]


[link]


2014. jan. 9. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel muszáj a címlapokra kerülni!

Nagy keresztények...

2014. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bulvár, annyit is ér.
2014. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most hallottam róla először.

Azt a magam részéről furcsának tartanám, ha vkit úgy a volt férje mellé temetnének, hogy közben új kapcsolata van. De ha az illetőnek ez jó, akkor felőlem csináljon azt, amit akar. Mindenesetre inkább beszélték volna meg normálisan, minthogy újságokban vagdalkozzanak meg megbeszélés nélkül cselekedjenek.

Elmebeteg rajongók és rokonok meg mindig voltak és lesznek, akiknek annyira isten XY, hogy az özvegye egy mocskos trampli, ha magányos mer lenni és új kapcsolat után mer nézni egy idő után.

2014. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyu testvére halt meg fiatalon (28 évesen) és a férje 10 évvel később összeköltözött egy szintén fiatalon özveggyé lett hölggyel. Ők mindketten az első házastársuk mellett akarnak majd nyugodni, és úgy gondolom, az ő dolguk eldönteni.


De van ismerősök között olyan, aki elvált, újra férjhez ment, vettek sírhelyet, csináltattak rá síremléket. A nő meghalt. MAjd meghalt a volt férj, akinek volt végrendelete, benne, hogy a volt feleség mellé temessék, és oda lett temetve. A második férj tulajdonába... évekig pereskedtek, hogy a kegyeleti jog vagy a tulajdonjog az első, nem tudom, mi lett a vége.

2014. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A férjem keresztanyja is majd első férje mellé fog feküdni. 25 éve volt közöttük, nagyon hosszú ideig voltak együtt, majd 10 éve halt meg a férje, már akkor elkészítette a saját helyét mellé. Pár évre rá összejött egy nagyon rendes emberrel, boldogok, de a terv marad. Szerintem kicsit furcsa, de lehet neki ő volt a nagy szerelme és vele mindenképp több időt töltött, mint amennyit ezzel az emberrel tud.
2014. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem követem a bulvárhíreket, de az elég gyakori, hogy valaki amellé a párja mellé temetkezik, akivel közös gyerekük van. Nagyapám is a nagymamám mellett van eltemetve, a második felesége pedig az előző férje mellett lesz, pedig ugyanannyi ideig voltak házasok, mint nagyanyámmal. Nem tudom, van-e Zámbó Jimmytől gyermeke az Edit asszonynak, ha van, akkor természetes lenne, hogy mellé temetkezik.
2014. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Más kérdés, hogy sose értettem, hogy tudja valaki a saját nevét nézegetni egy síron, valahányszor kimegy oda...
2014. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom nem azért van rajt a neve mert oda fogják temetni-bár ki tudja- hanem vmi olyasmi h emlékeznek rá itt a nevek felsorolva gondolom és kőztük van az Edit asszony neve. Legalábbis én ilyesmit értelmeztem a cikk után.

De azért levenni mert vsn uj kapcsolata és boldog? Attol még a multja része a Jimmy és gondolhat rá. De ez mi h kb azt várják tőle h élhen begubozva és úton ùt félen sirnia h hiányzik neki a férje

2014. jan. 10. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!