Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen özvegynek lenni?...

Milyen özvegynek lenni? Mármint milyen lelki állapottal jár?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hogy lehet ilyet kérdezni? Mégis szerinted?
2012. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

28 évesen lettem özvegy.

Ájulás közeli állapotba kerültem a hír hallatán. Aztán film szakadás, és anyós egyik barátnőjénél ébredtem másnap délben, aki a közelünkben lakott.

Az első időkben csak a nagy ürességre emlékszem. Bezárkóztam, csak a munkámra és az angol nyelvvizsgára koncentráltam.

7-8 hónap után vettem kezembe az életemet.

Alig 2 évet voltunk házasok, és Valentinkor volt a temetés. Amikor az esküvőnket terveztük, ezen a napon akartuk, de mivel hétköznapra esett, kissé eltoltuk. De ez a nap mindig rólunk szól.

Ennek már 10 éve, azóta van egy új kapcsolatom, és 2 kisgyerekünk is. azt hiszem, boldog vagyok.

Az élet megy tovább, de a lelkem olykor vérzik, és nem tehetek ellene.

2012. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat..nem akarom a lelki világokat felborzolni és nem akarok senkit megsérteni..Novellát írok egy özvegyről és egyszerűen nem tudok bele gondolni milyen lehet..Nagyon köszönöm a választ és bocsánat mégegyszer.
2012. jan. 7. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Borzalmas. Nem is merek belegondolni soha. Elveszíteni azt, akit a világon mindennél jobban szeretsz :(

Én nem bírnám feldolgozni.


Nézd meg a P.S. I love you című filmet, erről szól.

2012. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az író olyan, mint a színész. A leglehetetlenebb helyzetet is át kell tudnia érezni, különben nem jó író/színész.


Ha a GYK-ról merítesz ihletet, akkor inkább írj valami másról, kamasz-szerelemről, bármiről de ne erről.

Nem lesz hiteles.

2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretted a párodat akkor bizony borzasztó az biztos. Soha sem tud az ember elfeledkezni róla, és akár évtizedek után is hiányzik.

Ha vígözvegyről van szó, az más, régebben a nők megmérgezték a férjüket (mert terrorizálta őt vagy a gyerekeket) így "vígözvegynek" hívták őket.

2012. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 éve történt, én 24 voltam, párom 25, lányunk 5. Baleset érte, rendőrök találták meg. Délután csengettek, 2 körzetis rendőr jött, jó ismerősök. Még örültem is nekik. Aztán olyan furcsa arcot vágtak, mintha kínban lennének. Bejöttek, és közölték, hogy rossz hírt kell mondaniuk. Azt hittem, megnyílik alattam a föld. Csak kiabálni tudtam, hogy ez nem lehet igaz. Az elkövetkezendő 1-2 hét olyan volt, mint egy megvalósult rémálom. Az 5 éves kislány meg az emeleten hallotta, hogy én itt lent kiabálok. Nem tudtam felfogni.
2012. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!