Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna egy ilyen...

Titeket zavarna egy ilyen kapcsolat egy "exxel"?

Figyelt kérdés
Valójában nem igaz ex, futókapcsolatuk volt, de teherbeesett ez a nö. Párom vállalta a gyereket. Közben megnösült, de a felesége meghalt. Állitólag a két nö között jo volt a kapcsolat. Amiota meghalt a felesége ez a nö sokat van ott, vagy visz kaját, foglalkozik a gyerekkel, aki a halott feleségétöl van. Állitolag segit, de tényleg mindenhol ott van! Nincs pasija, bár eddig volt. Mi még nem élünk együtt, de félek hogy utána is átjárkálna. A párom házias, jo apa is, nem értem miért kell ennyi "segitség"?

2014. jan. 9. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, én nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Több ez mint puszta segítség, titokban de valaki ott reménykedik még. Szerintem ne költözzetek össze.
2014. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj te "segíteni", akkor talán nem megy oda olyan gyakran, ha te is ott vagy.

Nem lehet könnyű ezt a helyzetet kezelni. Csak akkor lennék rá képes, ha teljesen megbízom a páromnak és nem gondolnám az exről sem, hogy még mindig az én páromat akarja.

2014. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Vagy az én szövegértésemmel van baj, vagy ez a kérdés nem érthető. A futókapcsolatból van a gyerek akit az apa nevel, vagy a halott feleségtől? stb. Pontosíts.
2014. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Sosem értettem, egyesek miért nehezítik meg a saját életüket.

Már most tudod, mennyi baj lesz ezzel a kapcsolattal. Biztos hagynám a fenébe.

De ha állandóan aggódni meg feszült akarsz lenni, hajrá.

2014. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindkettötöl van gyerek. Egy 10 és 6 éves, tehát nem olyan kicsik. És sokszor van a nagy a párommal, ha a nö nem föz akkor is.el tudja öket látni
2014. jan. 9. 11:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert szeretem, és vele akarok lenni, a gyerekeit is elfogadtam. Bár még tulzottan nem ismerem öket
2014. jan. 9. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Excel?


Engem zavarna, de már eleve az is zavarna, hogy több gyereke van, több nőtől. Én ilyen vagyok, ilyen pasikkal sosem ismerkedtem, mert csak a baj van velük, főleg, hogy nekem nincs gyerekem...


Majd aztán Te is akarsz, akkor már 3 nőtől lesz gyereke, és még nagyobb lesz a káosz.


Mivel már van egy gyereke ettől a nőtől, így sosem fog kikerülni a képből, ez természetes, és ez folytonos konfliktusforrás lesz, akárki akármit mondd.

2014. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted a nyugalmat és a békességet, és nem akarsz magadnak egy áskálódó kigyót, aki a szemedbe jópofizik, de ha elfordulsz a hátadba döfi a kést és ott próbál neked ártani ahol tud, akkor bele se kezdesz egy ilyen kapcsolatba. Egyértelmű hogy a pasi nem a hűség mintapéldánya és gyenge, hogy önálló legyen.
2014. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is az zavarna jobban, hogy két nőtől két gyerek. Pláne az, hogy futó kapcsolatban képes volt gyereket összehozni, és nem védekezett. Hány másik gyereke lehet még?

Nem is kezdenék ilyen férfivel.

2014. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Exszel.


Zavarna, sőt kizáró ok lenne. Nem is az ex, hanem ez az egész felállás. Ebből te jól nem jöhetsz ki. A nő, a gyereke anyja mindig képben lesz, 10 év előnye van, ennyi ideje az élete része. Plusz még egy gyerek is összeköti őket.

Jelen helyzetben nem egy férfit, hanem egy komplett - bár kissé szokatlan - családot kapnál. Nem kell "félni" attól, hogy át fog járkálni: egészen biztos lehetsz benne, hogy át fog, és ehhez bizony neked kell majd alkalmazkodnod.

Ezért nem szabad gyerekes férfival kezdeni :) Soha nem te leszel az első az életében - de jelen helyzetben már a második helyről is lecsúsztál.

2014. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!