Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képben vagytok azzal a...

Ti képben vagytok azzal a tágabb családban, hogy ki mennyit keres? Beszédtéma ez köztetek?

Figyelt kérdés
Azokra a családtagokra gondolok, akik nem élnek veletek, testvér, szülő, unokatestvér...
2014. jan. 6. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem ugyanis szerintem normális ember nem firtat ilyeneket ráadásul ők is h*lyék lennének elmondani!
2014. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán beszédtéma, de úgy körülbelül tudjuk.
2014. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
testvérét még oké, de unokatestvérét már nem.
2014. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szűk család: szülők+testvér: igen. Tágabb, pl. unokatestvér már nem
2014. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nagyjából igen ,azért ezeket lehet tudni.
2014. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt firtatni,meglátszik.

A nagyobbik unokatestvéremnek 2 autója van,az egyik Merci,a másik istentudja mi,valami bazinagy terepjáró.:D Ezenkívül a 6 éves unokaöcsémnek most vett nem 1 forintot érő tabletet,nem a legolcsóbb félét.HAT,azaz 6 éves gyereknek minek tablet?De nem szóltunk bele,mert nem is tehetjük meg,ha ők ezzel boldogok.:) Mondjuk érdekes,akkor a kislánynak miért nem vettek szinte semmit?

Még a kislány is megjegyezte,pedig 4 éves,hogy a szüleitől kb.csak egy kis plüss katicás táskát kapott.

Na,mindegy.

A másik unokatesóm saját lakást épített.BMW-vel jár.Önző,elvált,meg egy nagyonpicit sóher is,csak saját magára szeret költeni,pedig van gyereke.A volt felesége nem volt sóher,az azért kereste meg a pénzét,hogy másoknak ezt vegyen,meg azt vegyen.Nem a szeretetet vette meg,sokan nem kedvelték a családban,csak a minőségre hajtott.A gyerekének is mindent megad!

Keresztanyámék nem gazdagok,sőt lelki szegények.Sajnálom őket,bár keresztanyámat azért vetem meg,mert 11 éves korom óta szekál.

2014. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A szüleimét igen, tavaly költöztem el az egyetem miatt. A tágabb családét is nagyjából, de nálunk sem különösebben beszédtéma. Viszont mindig kisegítik egymást kölcsönösen anyagilag, ha kell, megbízunk egymásban.
2014. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, de még amikor a szüleimmel éltem, akkor se voltam képben vele. Csak egyetem alatt, mert akkor minden félévben le kellett adni a jövedelemigazolásukat :D

Persze előfordult már, hogy szóba került és valakiről kiderült az aktuális keresete, de az nem fix, akár már a következő hónapban is változhat, a változást pedig nem követjük.

2014. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez a kérdés is csak olyan valaki fejében merülhet fel akinek nem a munkásosztály proli minden egyes családtagja hanem valami vállalkozó. Ha munkás családod van akkor egyértelmű ,mindenki 64 190Ft ot keres . Van mire irigykedni XD
2014. jan. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Keresztanyámék nem gazdagok,sőt lelki szegények."... édesjóistenem... a lelki szegénységnek mi köze a tárgyi, valós "gazdagsághoz"?
2014. jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!