Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ferfi aki nem iszik?

Van olyan ferfi aki nem iszik?

Figyelt kérdés
A ferjem minden nap iszik. Nem sokat, de meglatszik rajta. Van olyan ferfi, aki nem iszik semmit?

2014. jan. 4. 20:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
92%

Én sem iszom, de férfinak érzem magam. :)

Az ok: nagyon is jól emlékezetembe vésődött, h. egész életemben háromszor amikor ittam - akkor sem csontrészegre, hanem enyhe jókedvre (ez mondjuk 5-6 üveg sör, 1 liter bor mennyiség), utánna végig émelygés, hasmenés, hányás, betegség volt az egész napom. Megérte? Egyértelműen nem. Nem is esik jól, csak a társaság miatt innék, akkor meg inkább nem vagyok három nap KO.

2014. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor itt volt a férjem és a két barátja. Volt 12 üveg sör. Ebből 4 fogyott el!
2014. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Én láttam ahogy nevelőapám alkoholista lett akkoriban.Nagyobb testvéreim se ittak ez motivált..aztán 18 éves lehettem mikor elmentünk sörözgetni nem bántam meg de azóta 2 üvegnél többet nem iszok meg egyszerre..és ezt is 1-2 hetente. 22F
2014. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
én már sok piát kostoltam de egy kortyot is alig tudtam meginni(sörök borok stb)..egyszer kinált a szomszéd valamilyen pálinkával na az izlett.de megvagyok nélküle..külnbenmeg apám alkoholista szoval soha az életben nem akarok rászokni semmilyen italra..21F
2014. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én.
2014. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Persze, van,aki nem iszik, de a fanatistákat ilyen téren is érdemes kerülni. Tapasztalat.
2014. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

az én párom sem iszik alkoholt.

csak 1-2 félét szeret, de azok igen borsos áron vannak, így egy évben talán egyszer.

apukám se iszik, csak egy -két korty pálinkát ha fáj a torka.

2014. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Van. Sajnos nekem a legtöbbször ilyet sikerült kifogni, ez sem mindig jó. Én nem sűrűn iszok alkoholt, de néha jólesik pár pohárral és utáltam, mikor ilyenkor egyik-másik volt párom már csak ezért rosszallóan nézett rám.

Szerencsére a férjemmel havonta-kéthavonta le lehet ülni meginni egy-két pohár bort és nem ájuldozik miatta, mint az egyik előző barátom, hogy jaj, ez már milyen dolog, miért nem eszek én is inkább csokikáááát.

Nekem egyik véglet sem tetszik, sem a részeges, sem a betegesen antialkoholista.

2014. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Az én párom nem iszik alkoholt, nyáron is az alkoholmentes sört tolja befele :)
2014. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Van. Se faterom, se a férjem, se a sógorom nem iszik...
2014. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!