Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ferfi aki nem iszik?

Van olyan ferfi aki nem iszik?

Figyelt kérdés
A ferjem minden nap iszik. Nem sokat, de meglatszik rajta. Van olyan ferfi, aki nem iszik semmit?

2014. jan. 4. 20:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%
Én nem iszok, testépítek :D
2014. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
7%

Van, de azok nem tekinthetőek férfinak. Szerintem

21/F

2014. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 besenyőpistabácsi ***** válasza:
75%
Én rendszeresen iszom! Minden hétvégén, szombaton, vagy vasárnap megiszom egy pohár minőségi kisüstit! Van, hogy kimarad...
2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
97%

"Van, de azok nem tekinthetőek férfinak. Szerintem"


Ez a probléma a mai magyar mentalitással. Mérgezd magad alkohollal és cigarettával, mert attól leszel igazán menő. Ezek elterjesztése már évtizedekkel ezelőtt kezdődött, amelyeknek ma már nem titkolt célja, hogy ne érje meg az ember a nyugdíjaskort és az alkohol- és dohánytermékek vásárlásával fizessen jövedéki adót.


A magam részéről, ahogy már írtam korábban egy csepp alkoholt nem innék, mégis szerintem férfiasabb vagyok, mint az ide irkáló piások nagy része.

27/F

2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
88%

Az én férjem sem iszik.

Eleget ivott fiatalon a "bulikorszakában". Most úgy van vele, hogy bármikor történhet bármi, amiért autóba kell ülnie, és ő egy sör után sem ülne volán mögé. Inkább nem iszik.

Szilveszterkor barátoknál voltunk, külön megkérdezett engem, hogy vezetek-e hazafelé, mert csak akkor iszik egy kicsit.

2014. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Az én férjem is csak akkor iszik egy kis Unikumot, ha torokgyulladása van... Ami elég ritkán van:)
2014. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Van hát. Az én párom pl. évtizedek óta nem iszik (41 lesz), de azt is meg merem kockáztatni, hogy soha nem is kóstolt semmilyen alkoholos italt.
2014. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
67%

Az én párom egy kortyot alkoholt sem iszik. Büszke is vagyok rá, bár egy-két pohár évente még beleférne. Alapvetően rosszul vagyok attól, ha valakinek pia szaga van, szerintem undorító.


Szóval van :)

2014. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nagyon ritkán iszom de inkább soha. Szilveszterre vettem magmnak egy üveg pezsgőt, felét apámék itták meg mert én nem bírtam. :D Nem ízlett, nem tudom. A sör sem ízlik, kivéve a citromos, de azt is már bő fél éve nem ittam. És ilyen józan embernek nincs csaja. :D 23/F.
2014. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
94%

Persze van, azért nem olyan ritka. Apám alkoholista apa mellett nőtt fel, dohányzott is a tata. Annyira meggyűlölte apu az alkoholt és a cigit, hogy cigit soha nem próbálta, alkoholt meg nagyon ritkán iszik, én még életembe nem láttam 2 sörnél többet meginni. Egyetlen fia van, öcsém, kicsit több alkalommal iszik, de 1-2 sörnél ő sem nagyon gurít le többet. Mi lányok se iszunk (3-an), kábé egyformán állunk az alkohollal, kábé annyit iszunk, mint apám, de pl nem ittam szerintem 2013-ban egy kortyot se, ha jól emlékszem:D A férjem ugyanúgy alkoholista felmenőkkel rendelkezik. Tatája is ivott, apja is, apja erősen alkoholista volt. Ő minden nap iszik sört, de nem részegségig. Sajnos 2-3 üveg a napi adag. De semmi egyéb rossz tulajdonsága nincs.

Mindenkinek van valami rossz tulajdonsága. Ő minden nap iszik, amit ki nem álhatok, én meg lusta vagyok, amit meg ő ki nem álhat:D

Valakinek még rosszabb tulajdonsága van, mint az ivás. Ismerek egy fickót, aki totál anti alkoholista, de agyba főbe csalta a feleségét, mindenkinek dicsekedett vele, csak az asszonynak nem. 15 évig voltak így együtt. Hát addig járt a korsó a kútra. Lebukott, szétmentek.

Mindenki próbálja megtalálni az igazit. Persze mindenki rájön, hogy vannak hibái a másiknak. A kérdés az, hogy milyen jellegű hibákat vagyunk képesek elfogadni. Valaki elfogadja, hogy iszik a másik, a másik azt, hogy eljárkál minden éjjel, megint másikunk, hogy nem tud a másik főzni, túl sokat számítógépezik, lusta, stb...nekünk kell eldönteni, mi fér bele.

2014. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!