Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ferfi aki nem iszik?

Van olyan ferfi aki nem iszik?

Figyelt kérdés
A ferjem minden nap iszik. Nem sokat, de meglatszik rajta. Van olyan ferfi, aki nem iszik semmit?

2014. jan. 4. 20:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne kérdező! :D
2014. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjem például kifejezetten nem szereti az italt, maximum megiszik nyáron 1-2 hideg sört.
2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
72%
Persze, hogy van. Csak egyre kevesebben.
2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%

Alkoholt? Olyan van.

Semmit? Olyan nincs.

2014. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
62%
igen én :) amúgy Hitler se ivott
2014. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
50%

Én többet is ismerek..


A férjem amúgy az túlzás hogy minden nap,de munka után szokott 1 pohár bor, sört, vagy éppen egy felest inni. Sosem annyit ilyen esetben,hogy látszódna rajta...engem nem zavar, főleg, hogy tudom, nem muszáj meginnia azt a pohár alkoholt.

Amúgy jobban zavarna, ha sosem inna, nagyon szeretem a jó borokat, és a inőségi pálinkát, sok ilyen rendezvényre is megyünk, borászkodunk, és a férjem szakmája(nem benne dolgozik) is ezzel kapcsolatos.

2014. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
52%
Van, a férjem sem iszik, sőt még azt sem engedte, hogy a marhapörköltbe vörösbort öntsek, de még a rumos sütiket sem eszi meg. Szóval azért ilyen is van :)
2014. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
53%
7: és mit mond hogy miért? Egyszerűen nem tudom elképzelni sem hogy mi lehet az oka azoknak akik ennyire kerülik az alkolholt
2014. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Elég valószínűtlen, hogy minden férfi alkoholizáljon, és szétcsapja magát, annyi szeszt megigyon. Persze vannak, akiket egy sör egy fél megállít, és persze van akit nem. Sőt olyan ember is létezik, aki néha-néha fogyaszt alkohol tartalmú italt.
2014. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
férjem sem. Alkesz apa mellett nőttem fel, nehezen viselem, ha egy dérfi iszuk mellettem. de ő nem is igenyli.
2014. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!