Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak az összeköltözést...

A férfiak az összeköltözést is halogatni szokták általában?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést látok itt, ami arról szól, hogy a pasik halogatják a lánykérést. Az összeköltözéssel is hasonló a helyzet? Ezzel kapcsolatban is olvastam már kérdést, de jóval kevesebbszer jön elő, ahogy látom.


Ráadásul nekem ez fura is egy kicsit, mert az én párom alig várta, hogy össze tudjunk költözni. Akkor ezek szerint erre is nehéz sokszor "rávenni" a pasikat?


2014. jan. 4. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az én férjem is nagyon akarta, hogy minél hamarabb összeköltözzünk.

szerintem aki szerelmes, az nem halogat.

2014. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem akarta jobban az összeköltözést, ő vetette fel.

A sógorom sosem akar házasodni, 1 hónap után költözött össze a barátnőjével.

A lánykérést húzta, de annak nem érzelmi okai voltak, hanem más, de amikor azon túljutott és megkért, akkor pedig ő. Sürgette



Szerintem ez személyiség és kapcsolatfüggő

2014. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összeköltözést miért halogatnák,amikor csak jól jönnek ki belőle.

Mindent megkapnak mintha feleségük lenne,mosnak főznek rá,ma már gyereket is szülnek nekik aztán mégsem kell végleg elkötelezni magukat. Hülyék lennének halogatni.

2014. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi nem halogattuk az összeköltözést, 5 hónap után került rá sor. A párom ajánlotta fel, hogy költözzek hozzá. Felnőttek vagyunk, lakva ismerni meg a másikat, így semmi értelmét nem láttuk az időhúzásnak.


27/n

2014. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!