Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hangzanak jobban ezek a...

Hogy hangzanak jobban ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Rácz Sándor Gyula

Rácz Sándor János


Rácz István Gyula

Rácz István János


2013. dec. 29. 18:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
54%
Kedves Utolsó! Nem tudom mit értesz az alatt, hogy "képzelem hány évesek lehettek". Arra célzol, hogy idősek vagyunk? Csak mert gimis éveink elején járunk kedves ismerőseimmel. Oviban is nyári munkáztam, senki nem szólta le az István nevű kis gyereket a neve miatt.
2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
38%
őszintén: el tudsz képzelni egy cuki kisbabát ILYEN nevekkel?:-DDD
2013. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

teljesen érthetetlenek a lehurrogó hsz-ok...

Szép és jelentésben is érthető nevekről van szó. A névadás lényegéről nem tudnak semmit azok, akik itt cukiznak, divatoznak és lehurrognak. Ha ilyen szellemi színvonalon állók csúfolnak bármiért, tudjuk, mi a dolgunk. Megérteni, ennyire telik szegényeknek..

Szép nevek. A Kevin, Ronaldo érthető miért nem jó, de az egyébként nagyon szép, de túlságosan is gyakoriak a Dávid, Dániel, Bence, Máté. Levente, Ádám - ezért szerintem kevésbé jók.

[link]

2013. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én igenis ismerek egy cuki, János nevű babát. Örülök hogy felvilágosíthatak, hogy egy gyerek nem a neve miatt lesz cuki. Én tisztelem a szüleit hogy nem divatoznak, nem gyártják le a húszezredik Zsombort, Bencét, Lilit.
2013. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
83%

Nem úgy kell nevet választani egy gyereknek, hogy milyen cuki lesz kisbabaként így vagy úgy hívni. Hanem olyan nevet kell, amivel felnőttként nem nézik hülyének, nem lesz mesefigura neve, elmehet egy normális munkahelyre.

Ezek mind jó nevek, ezerszer jobban, mint a mai divatnevek. Szerintem felnőtt korukban majd pont a cukibabanevűeket fogják körberöhögni.

2013. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!