Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért most bunkó...

Szerintetek ezért most bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
pár napja halt meg az apukám. az egyik barátnőm ezt nagyon jól tudta, hívott két nappal később, nem vettem fel. (ilyen esetben begubózok, nem szeretek senkivel beszélni) Ma pedig lecseszett a barátnőm, hogy miért nem vettem fel, mert fontos lett volna, ugyanis esemény utáni tablettára volt szüksége, és ezért hívott.. most tényleg én vagyok a bunkó???
2013. dec. 26. 15:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem nevezném barátnak...
2013. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy lennél már Te a bunkó? Érzéketlen pitsa az a lány, a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot, mert az ilyen nem barát. Ha volt olyan b*rom, hogy felcsináltatta magát, akkor már nehogy Te legyél miatta a hibás! Amúgy ha a barátnőd a lányom lenne, akkora pofont adnék neki, hogy kihullana a fél fogsora.

Részvétem az apukád miatt!

2013. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jajj de hülye barátnőd van..
2013. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!