Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért most bunkó...

Szerintetek ezért most bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
pár napja halt meg az apukám. az egyik barátnőm ezt nagyon jól tudta, hívott két nappal később, nem vettem fel. (ilyen esetben begubózok, nem szeretek senkivel beszélni) Ma pedig lecseszett a barátnőm, hogy miért nem vettem fel, mert fontos lett volna, ugyanis esemény utáni tablettára volt szüksége, és ezért hívott.. most tényleg én vagyok a bunkó???
2013. dec. 26. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, dehogyis!!
2013. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha nem akarsz vele, sőt senkivel se beszélni, mert szomorú vagy emiatt, akkor ez van.


Aki emiatt megsértődik, az hülye, vagy minden rendben van az életében..


Nekem ilyen gondjaim nem voltak.


Én még ittam is rá mikor megdöglött az a köcsög.

2013. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Együttérzésem. A barátőd egy barom már bocs...A helyedben megszakítanám vele a kapcsolatod.
2013. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 II.Dartheon ***** válasza:
100%
Nem vagy az... ha a "barátnőd" ez miatt lecsesz, elég nagy bunkó, és nem hiszem hogy a barátnőd lenne amúgy...
2013. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó, természetesek az érzéseid. A barátnődnek nem valószínüleg fogalma sincs mit érzel most, ezért ilyen tapintatlan veled.
2013. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem tudott máshonnan beszerezni esemény utáni tablettát?
2013. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
be tudta szerezni, csak tőlem akarta megkérdezni, hogy hogyan kell. van másik ezer ismerőse, miért pont tőlem akarta megtudni, amikor tudja hogy most baromi nem érdekel az ilyesmi, mert megvan a magam baja. fordított esetben eszembe sem jutna ilyesmivel felhívni.
2013. dec. 26. 15:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy és a csaj olyan barátnőd és te lettél volna az apa, akkot mondjuk jogos a sértődés. Ha nem, akkor nem.
2013. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok és barát barátnőről van szó
2013. dec. 26. 15:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Jézusom, a barátnőd nem normális, és érzéketlen is!
2013. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!