Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha apakomplexuso...

Mit csináljak ha apakomplexusom van egy olyan férvival kapcsolatban akihez az égvilágon semmi közöm sincsen? a többi lent

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy én 13 éves vagyok és az a férfi 42 éves,de ő mit sem sejt erről az egészről.És karácsonykor mindig elutaznak a feleségével az ország másik felére így nem tudunk találkozni,de hiányzik...

De szombaton meglátogatjuk őket egy napra,és nagyon félek mert hajlamos vagyok nagyon nagy hülyeségeket csinálni.

Tud valaki segíteni hogy ne legyen ez olyan feltűnő?


2013. dec. 25. 20:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Pl. lehet hogy valami hülyeséget mondanék vagy akár lefagynék mert félek,és ez már nem egyszer volt hogy lett volna időm vele beszélgetni,de lefagytam és csak mentünk egymás mellett
2013. dec. 26. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!