Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gond egy élettársi kapcsola...

Az gond egy élettársi kapcsolatban, ha nem fejezem ki neki, hogy átlátok rajta? Tehát az gond, ha azt hiszi, hogy naív vagyok?

Figyelt kérdés

néha bekóstol, szemétkedik, vagy van, hogy haza sem jön, csak szól, vagy haza jön és már megy is el, vagy néha zsarolna azzal, hogy elhagy, aztán meg mintha mi sem történt volna, szóval én minden ilyen helyzetben ami rossz, vagy bántó számomra én valahogy átmegyek fakírba, nem tudom miért, szóval felmérem a helyzetet, látom, hogy szándékos, látom, hogy bántó, de nem hat meg, így voltaképp le sem reagálom soha semmivel. néha látom is hogy nagyon figyel, hogy na ehhez most mit szólok, nekem meg mindig csak egy elgondolkodó fejem van és ennyi.

habár ez jöhet abból, hogy nekem az exszel annyi de annyi bajom volt már, rengeteget sírtam, rengeteget veszekedtünk és még rajtam lenne ez a belefáradtam érzés talán? mert az igazság az, hogy nekem tényleg nincs kedvem balhézni, vagy amikor hazajön számonkérni, semmi olyasmihez, ami idegesítene. így azon sem idegeskedem, amikor épp nem jön haza. szóval totál érzéketlen vagyok, ami az én részemről nem is baj, mert nekem jobb is, mintha nyugtatóznom kellene, de szóval egy kapcsolatba szükséges lenne az, hogy egy nő megmondja a magáét? jelenleg szerintem totál hülyének nézhet a párom, illetve olyannak, mint akivel bármit meg lehetne tenni, de szóval ez kell, hogy érdekeljen? elvégre úgy is együtt vagyunk.


2013. nov. 27. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a hozzáállásod. Ne változtass rajt, és ne is kezdjél házsártoskodni. Csak magadnak ártanál...
2013. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt meg tudod magyarázni, hogy miért vagy egy ilyennel együtt?
2013. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyon nehezen tudok szerelmes lenni, ő anno ezt kiváltotta belőlem, talán ezt a képet nem tudom elengedni.
2013. nov. 27. 19:48
 4/14 A kérdező kommentje:
csak azon gondolkodom, hogy én ezzel nem okozok benne, vagy a kapcsolatunkban károkat? szóval voltaképp én nem harcolok a kapcsolatért.
2013. nov. 27. 19:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindig van aki bepróbálkozik, nézegeti meddig mehet el. Ha te mindenre közönnyel reagálsz akkor teljesen jogosan félreléphet, ellóghat, tehet akármit hiszen téged nem érdekel. Viszont az is egy jó kérdés, hogy ha te ennyire fásult vagy ebben a kapcsolatban, akkor miért jó neked vele lenni? Miért jó hogy zsarol, lelép, szemétkedik? Komolyan ilyen kapcsolatban szeretnél élni? Szerintem ha tényleg szeretnéd, akkor nem tudnál ilyen közönyösen állni a húzásaihoz.
2013. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Ha te mindenre közönnyel reagálsz akkor teljesen jogosan félreléphet, ellóghat, tehet akármit hiszen téged nem érdekel. "

szerintem nincs olyan, hogy jogosan félrelépni, és szerintem nem reagálástól függ, hogy valaki félrelép e vagy sem.


mindenesetre én úgy érzem szeretem őt.

hasonlítható ez mondjuk ahhoz, ha valakinek gyereke van. az akármilyen bűnrossz, akkor is szereti.


és tekintve az exnél nem voltam ilyen,az esm vezetett sehová. tehát tényleg értelmét sem látom harcolni.

2013. nov. 27. 20:00
 7/14 A kérdező kommentje:
és ha hiányzik, mert nem jön haza, vagy balhézok rajta, stb. ezzel még nem fog hazajönni, ha nem akar.
2013. nov. 27. 20:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az nem reagálástól függ, hogy ki szemétkedik a párjával... Az én párom akkor sem csinálna egyáltalán semmi bántót, ha tökéletesen képtelen lennék védekezni. Hülyének sem nézne egyáltalán... Nem is kóstolgatná, hogy mivel bánthat meg. Ez egy szadistához illő viselkedés. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, vajon reagálnod kellene-e arra, ha agyonver.


Habár valahogy úgy érzem, ez talán egy kicsit zsák a foltját, szóval szinte mindegy, mit írunk ide.

2013. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
gondolkodtam már azon, hogy miért csinálhat ilyeneket, de ő ilyen, szóval akitől gyerekkorban tartanak a kisebbek, meg aki visszaszól a tanárnak, felnőttként meg akitől valahol tartanak a társadalomban és követik hűen. már az első pillanatban láttam, hogy ilyen, akkor is első szavaival csak bekóstolt, még a haverjai terelték el rólam a figyelmét védve engem, de csak visszatért rám, utána meg elővette az életre halálra harcolunk egy nőért effektet,könyörögve is győzködött, hogy de ő nem olyan, meg így meg úgy, minden szép volt és romantikus, dehát csak előjött megint az igazi énje. csak ugye miután már elcsavarta a fejem. "zsák a foltját" lenne? egy öntudatos pasi kontra egy akaratgyenge nő?
2013. nov. 27. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyok, nem sarkanyoskodok, nem latom ertelmet. En ettol szarul erzem magam, es felek is attol, hogy majd azt hiszi velem mindent lehet. Mondjuk az en baratom ilyen dolgokat egyaltalan nem csinal, de igy belegondolva, egyszer mondanam el, hogy ez zavar, es utana kezdhet vele amit akar.

En az exemmel annyit vitatkoztam, hogy beleuntam, semmi ertelme, nem valtoztat semmin, csak elkezd titkolozni, azt meg nem akarom, szoval szabadsag van.

Ha emiatt megcsalna, akkor el is koszonhetunk egymastol, ezt o is tudja, ismer.

Bar amugy emiatt mi nem is vitatkozunk, sokkal tobb a jo pillanat mint az exemmel, nincsenek tuskek, mert mondjuk a vita heveben megbantjuk egymast vagy ilyesmi. Szoval jo ez igy, de kell, hogy legyen egy hatar. Azt meg neked kell tudni, hogy hol huzod meg.

2013. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!