Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit tegyek anyámmal?

S. O. S. Mit tegyek anyámmal?

Figyelt kérdés

14 èves lány vagyok. Anyàm nem normàlis. Mindig ideges, minden hètvègèn bulizik. Ebben az èvben ez a 6.lakásunk. Sehol sem dolgozik. 30m2-es lakàsban lakunk 4-en: anya, 12 èves hùgom, 3 hónapos öcsém ès èn. Mind a 3-an màs apàtol vagyunk. Minden hèten màs pasit hoz haza. NEM vagyunk cigányok. Itt lakunk a cigànytelepen.

Mèg a gyàmügy kint sem volt. 1 szobàba "nyomorodunk", mèg van egy konyha, nagyon mocskos. Alig eszünk valamit. Nincsen karàcsonyunj sem. Legjobban a tesóimat fèltem. Ma dèlutàn kidobta az erkèlyrõl a telefont. Most is magàba beszèl, idegbeteg. Az öcsèm születèse utàn vèdõnõt sem volt nàlunk. Semmi jàtéka egy kiságy ès egy babakocsi, ès pàr ruha. Lelkileg kikèszit!!!


2013. dec. 24. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget az iskolapszichológustól - ő tudja majd mit kell tenni! Vagy esetleg ha jófej az ofőd, beszélj vele!

Rokonokkal is beszélhetnél, hátha tudnak hatni édesanyádra, de szerintem az nem nagyon fog hatni.

2013. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak téged, de ez így nem mehet tovább szerintem te is jól tudod.

Anyukádnak komoly baja van, orvosi eset. Beszélj a gyámüggyel vagy valakivel hogy ott nálatok nagyon rossz a helyzet. Anyuddal komoly pszichés gondok vannak és ha tényleg olyanok a körülmények ahogyan leírtad akkor muszáj valamit lépnetek mert ez így nem állapot. Ez nem élet basszus....


Próbálj meg beszélni valami rokonnal vagy valakivel akiben megbízhattok.

2013. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinyilik a zsebembe a bicska az ilyen nőszemélyektől.
2013. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem más volt a szitu, de nagy vonalakban értem, hogy miről beszélsz, nekem sem volt mit ennem ennyi idősen édesanyám halála után. Szívesen beszélgetek veled, vagy amiben tudok segítek.. de tényleg :) nem vagy egyedül

19/L

2013. dec. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amint vége a téli szünetnek, mondd el az iskolában, hogy mi a helyzet, sőt menj el a gyerekorvoshoz is és mondd el hogy éltek. A kisbabával ki foglalkozik? Te és a húgod? Mert amúgy nem ti feladatotok lenne. Mondd el, hogy éheztek és anyukátok nem beszámítható. Amúgy nincs más rokon? Anyunak testvére vagy nagymama?

Azt tudnod kell, hogy az intézet is egy kemény hely.


Amúgy ha ennyire csórók vagytok, akkor honnan netezel? Miből telik rá?

2013. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kikicsoda ***** válasza:
Ó, kicsim, nem is tudom, így hirtelen mit kéne csinálni. Az intézet tényleg nem a legjobb, de attól függ, mihez képest.Hol laktok? Most otthon van A. ?
2013. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!