Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálunk az a szokás (bátyámmal...

Nálunk az a szokás (bátyámmal élek), ha valaki elmegy heti vagy havi bevásárlásra akkor hoz a másiknak egy csokit vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
Szòval most albiba megyek,lesz egy lakòtàrsam,fiù,jò haverom.ha èn neki is viszek haza valamit mindig az gàz?hogy jönne le?
2012. jún. 3. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szarul sz.tem gáz :)
2012. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd jól félreérti!
2012. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Más a család, és más a haver, lakótárs.Ne keverd a kettőt. Nem leszel a sráccal soha olyan viszonyban, mint a tesóddal.
2012. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Áh ne vigyél max néha-néha, biztos örülni fog ha jó lesz a kapcsolatotok, de szerintem nem kell mindig.
2012. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Làny vagyok amùgy.elfelejtettem odaìrni.
2012. jún. 3. 20:42
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
ne vigyél neki direktben semmit. Ha mégis adni akarsz, hasonlóan mint otthon, akkor inkább a magadnak vett nassból vegyél többet, és kínáld meg. Így meg lesz tartva a szokásod, de ő mégsem tud róla. Valóban félreérthető lenne könnyen.
2012. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ez hasznàlhatò ötlet.nagy csalàdban nöttünk fel s mindig mindent meg akarok osztani,nem irigykedem soha,nehèz lenne elhagyni ezt
2012. jún. 3. 20:47
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha ő is gondol rád a bevásárlásai alkalmával, semmi gond nem lehet belőle. Csak akkor ciki, ha mindig csak te viszel neki valamit. Próbáld ki. 2x-3x vigyél, és figyeld, hogy ő ugyan ezt teszi e? Ha nem, szokjál le róla.
2012. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért szerintetek ha egy lány megkínál csokival akkor akar valamit? :D
2012. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátod örülni fogsz, ha nem zabálja fel belefizetés nélkül, amit te vettél/főztél, meg használja el a mosóporodat budi papírodat, nem még kényeztesd csokival.


Én életembe először egy jó haverral költöztem össze, azóta nem beszélünk. Inkább mennék már a híd alá, mint vele lakjak megint.

2012. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!