Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal jobban esik egy szerett...

Sokkal jobban esik egy szerettünknek ha például egy képeslapot postán küldjük el, mintha e-mailben kapna ilyesmit, vagy kézbe adnánk?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert szerintem a postai dolgok mintha kezdenének kimenni a divatból,ugyanúgy mint a levélírás,nem?:)
2011. jan. 12. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Én 3 napja kaptam meg egy karácsonyi lapot!

Szerinted???

A szándék a fontos ,szerintem. :-)

2011. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos tényleg már nem divat képeslapot küldeni, maximum az idősebbek körében. Egyrészt azért, mert neten gyorsabb, másrészt egy képeslap feladásáig el is kell menni a postáig, az emberek meg vagy lusták, vagy nem érnek rá. Mondjuk én is jobban örülök, ha a postaládámban van egy képeslap, mint ha e-mailben küldik el.
2011. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
72%

Igen a szándék a fontos! :)

De mondjuk az emil sokkal személytelenebb szerintem, hiszen megírsz egy képeslapot, és azt elküldöd egy kattintással 100 helyre 3 másodperc alatt....olyan egyszerű, és snassz..

Szerintem azért akik nagyon közel állnak hozzád, ők megérdemelnek egy kézzel írott postai képeslapot, amit el tudnak tenni emlékbe. :)

De amúgy tényleg a posta kezd kimenni a divatból..ahogy egyre több ember használja a netet, a levelek száma szerintem biztos nagyon lecsökkent a postákon...nem tudom, hogy ez jó-e vagy sem...de az biztos, hogy neten egyszerűbb, és gyorsabb.


:)

2011. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

pl;

Képeslapra nem volt időm, hozzád elmennék, de nincsen cipőm. Szánkón csúsznék, ha hó lenne, maradjunk az emailben. Boldog szülinapot kívánok!

2011. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
en minden evben kuldok szuleimnek anyoseknak parom testvereinek es 2 legjobb baratnomnek. kulfoldon elunk.es ok is kuldenek nekunk. sokkal jobb igazi kepeslapot kapni mint netest.
2011. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem jobban esik. Nagyon meglepő manapság szeretteinktől levelet, képeslapot kapni. Mindig örülök, ha hoz valamit a posta. Feladni is olyan izgalmas dolog. Vajh megérkezik-e... :D A levél sokkal mélyebb, átgondoltabb, kevésbé felületes, mint egy email. Kézzelfogható.
2011. jan. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek postán küldött képeslapot kapni. Régen is szerettem, most meg, hogy ritkább, még inkább. Az emailes ottvan a többi között a postafiókomban, egyszer megnézem, aztán soha többet - a rendes képeslapot meg hetekig a polcomon tartom. Nekem sokkal személyesebb.
2011. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idén én is küldtem képeslapot, és mindenkit sikerült meglepnem:) Tényleg sokkal személyesebb, képeslapot annak küld az ember, akit tényleg szeretne felköszönteni.. Interneten az egész városnak írhatsz pár másodperc alatt..
2011. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kaptam képeslapot a féltestvéremtől karácsonyra, és nagyon-nagyon örültem neki!!!! :)
2011. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!