Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ünnepli a családod a...

Hogy ünnepli a családod a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én 6-kor keltem, hogy főzzek. Pl ti is?
2013. dec. 24. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a karácsony így fest:


Ma felkeltem hajnal 4-kor, mert vizsgaidőszak van, délután 2-ig tanultam. Utána kitakarítottam a lakást, és most készülődtem el. Várom a párom, hogy hazaérjen munkából és még most fogunk hazautazni. Este 9-re érünk haza a szüleinkhez, ott töltjük a szentestét.

Utána holnap körbejárjuk a családot, ajándékozás kaja.

Csütörtökön meg ebéd otthon, és utazunk haza vissza mert péntek reggel a párom már dolgozik én meg tanulok.

2013. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

December 23. Sütöttem 3 féle sütit, takarítottam, csillog a lakás.

December 24. Főzés, sütés, fadíszítés, ajándékozás. Mindez stresszmentesen, őszinte mosollyal.

December 25-26. Családlátogatás


Nálunk tényleg boldog és meghitt az ünnep. A férjemmel élünk együtt, ez az első külön töltött karácsonyunk. :)

2013. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10kor ébredtem, párom is. Délig semmit nem csináltam. Csak kaveztam. Aztán szép kenyelmesen nekilattam. 4 személyre fozok. 2re Kész is voltam. Volt sült pulyka, rantotthal, fasírt, parolt zoldseg, hagymas tortkrumpli. Nem idegeskedtem. Süti meg bejgli és normal kokuszgolyo, meg baracklekvaros kokuszgolyo. En nem idegeskedtem, szeretek főzni, főleg a szeretteimnek. Pukkadasig evett a parom. Azt mondta, kitettem magamert.. Kenyeztet, megjatszom a fáradtságot, így masziroz:)
2013. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!