Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, ha megbántam?

Most mit csináljak, ha megbántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!13 éves fiú vagxok ès a következő(k) történtek velem:

-tegnap átjött kereszt anyu ès a fèrje aki egy pedofil f@$z & én képet töltenék a fb-re mikor megszólal, hogy ne segítsen senki nekem, mert... es nem hallgattam végig ezért beszóltam neki mint egy idegbeteg, mert kiabàltam neki.Utálom keresztapámat mert amit keresztanyuval tett meg a pedofilia...de.el kell fogadnom mivel unokatesom & kereaztanyuèrt eltűröm!Hogy kèrjek bocsánatot tőlük?Egy fèlreèrtés miatt?Tènyleg megbàntam!!!

-Mai nap során pedig a szeretett nagymamámmal vesztem össze, mert anyuval összetűzèsbe kerültem.Nagyon csúnyán tett h nem vok unokája stb.: Èn meg, hogy utalom meg nyalja le keresz taput meg ilyeneket meg is pofozott de megérdemeltem.Mivel holnaptól ünnep ezèrt békèt.szeretnék de igy nem fog.menni :( hohy kerjek bocsanatot?????


2013. dec. 23. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt csodálom, hogy csak egy pofont kaptál. Nagymamáddal így beszélni, meg is érdemled. Ne kérj bocsánatot, sose felejtik el.
2013. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tènyleg megbántam meg valahogy ki akarom mosni magam tisztára mert szeretem a családom!!!!Jöhet negatív konment is, mert megèrdemelnék egy villamosszéket is csak segítsen valaki!!!
2013. dec. 23. 22:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy a "hormonok" voltak

Sajnálod

2013. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon érthetetlenül fogalmazol, de a lényeg kivehető, nagyon tiszteletlen vagy a családoddal. Ha a keresztapád tényleg pedofil, akkor ezt még meg is értem, de a nagymamáddal nem igazán értem, hogy miért kellett így megnyilvánulni? Nézd, az én apám egy alkoholista állat, aki mindig csak megalázott, de én soha egy rossz szót nem szóltam hozzá. Ez sem normális, de az sem, hogy tiszteletlen legyél! Ha van is véleményed, azt meg lehet mondani normálisan!
2013. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja & bocs a helyesírási hibákèrt telóról vagyok
2013. dec. 23. 22:46
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 ez igaz csak gyorsan irtam le meg ilyenek amúgy a nevem Olivér
2013. dec. 23. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Legyél velük őszinte. Mondd, hogy nagyon szereted őket,és megbántad, amiért olyanokat mondtál, amit nem gondoltál komolyan, és legközelebb ha rossz napod van, akkor visszafolytod az indulataidat.

Tény, hogy nagyon csúnyán beszéltél nagymamáddal, de néha te is hibázhatsz, hiszen emberek vagyunk.

Én azt mondom, szép, ha elfogadjuk, hogy hibáztunk, és tudunk ŐSZINTÉN bocsánatot kérni.

2013. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És igaz sok mindent köszönhetek mamának, mert ő nála van a kutyusom mrg náluk laktunk egy csomó ideig...

Pedig nagyon rendes ember

2013. dec. 23. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérlek, fogalmazd meg még egyszer, mert ebből semmit nem lehet érteni!
2013. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia utolsó hozzászóló megprobalim
2013. dec. 23. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!