Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasítottam el, ha mára...

Miért utasítottam el, ha mára teljesen megbántam?

Figyelt kérdés
Augusztusban léptem ki egy nagyon rossz kapcsolatból, és tegnap egy pasi flörtölt velem, ismerkedni akart, én pedig annyira megijedtem, hogy leléptem inkább haza.
2013. febr. 3. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán az előző kapcsolatod juttatta eszedbe, attól féltél, hogy még egy hasonlóba keveredsz bele. Ha így reagáltál, az annyit jelent, hogy nem vagy még túl rajta. Lesznek, akik mondják majd, hogy jaj, lassan fél év eltelt, de mindenkinek más az az időtartam, amire szüksége van egy szakítás után. Adj időt magadnak, hogy lehetőséget adhass az életnek, és egy új szerelemnek!
2013. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt is tanulni kell...Majd jön másik...
2013. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz kapcsolatok után az emberben van egy jogos félelem, miközben az agyával tudja, hogy ideje lassan új életet kezdeni. Ha egy ilyen közeledés ijesztően hat rád, akkor még erősebb a félelmed, mint egy új kapcsolat iránti kíváncsiság. Nyugodj meg, ha eljön az ideje, nem fogsz elszaladni előle...
2013. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, még nem heverted ki a rossz kapcsolatot. Várj még egy kicsit. Ne bánd. Még nem vagy kész új kapcsolatra
2013. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!