Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, a ti párotok mennyire...

Hölgyek, a ti párotok mennyire vállal fel titeket?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki tudja a környezetében, hogy te vagy a párja, de hord-e a tárcájában fényképet rólad, esetleg a telefonja hátterén ott vagy-e? Mennyire fontos ez más kapcsolatokban? Csak én érzem úgy, hogy ha valakit igazán szeretek, akkor szeretem "magamnál tudni"? Nyilván nem ezen múlik egy kapcsolat, de szerintem elég sokat elárul.

2013. dec. 23. 21:25
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat, érdekes és érdemes volt végigolvasni őket. Mindeközben megnyugtató is, hiszen mindegyikőtök azt írta, ennek szinte semmi jelentősége. Kár volt a kollégáimból kiindulnom, valóban nincs összefüggés aközött, hogy mennyire hűséges valaki és aközött, hogy mennyi fénykép van a tárcájában. Elég naiv vagyok még így harmincon túl is, azt hiszem :-)
2013. dec. 24. 09:45
 32/38 anonim ***** válasza:

Az számomra alapvető dolog, hogy a párom felvállaljon. (ez főleg az elején volt kérdés, mióta a felesége vagyok, már elég egyértelmű)

A felvállalás alatt azt értem, hogy elvitt a baráti összejövetelekre, hivatalos voltam a családi eseményekre..stb. Anno iwiw-en kiírta, hogy kapcsolatban van. Volt rólam egy képe a tárcájában. A mostaniban már nincs, de nem zavar. A külsőségek egyáltalán nem érdekelnek, mindenki (aki számít nekünk) tudja, hogy én vagyok a felesége, és nem zavar, hogy nem tesz ki rólam képet a cégnél. Facebookon nem vagyunk fent,így ez nem téma. Kicsit hízott az ujja, most a gyűrűt sem hordja, de ettől még nem érzem rosszabbnak a kapcsolatunkat. :))

2013. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Valóban nem ezen múlnak a dolgok, de például visszatekintve korábbi kapcsolataimra, akik semmi emlékeztetőt nem hordtak rólam maguknál, kb annyit is gondoltak rám egész nap, hogy semennyit...

A férjem telefonjában mi vagyunk a háttérkép a gyerekkel.Nem is kérdés, hogy felvállal mindenki előtt, család, ismerősök. A gyűrűt is hordja rendületlenül, én csak azért nem most, mert szülés után eléggé fel van vizesedve a kezem, és beledagad.

2013. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Én azt a részét nem értem nagyon, amit sokan írtak, meg sokan mondanak is, hogy egy-két közös kép, vagy közös profilkép valamelyik közösségi oldalon mekkora magamutogatás. Ez akkora süketség szerintem, hiszen a közösségi oldalon ugyanazok az ismerőseink, mint a való életben, más nem láthatja a képeimet, miért lenne magamutogatás, ha valamelyik családtag, vagy a férjem is szerepel néhányon?
2013. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más,mint minden esetben.

Nekem a férjem van a telom háttérképén,meg a kutyánk :)

A facen közös kép van fent ,közös az oldal is.

Nem nyilvános képek,csak ismerősök látják.Nem reklámozzuk,magunkat,de nem is szégyenlek egy egy közös jól sikerült képet.Sőt.A férjem telóján is hasonló kép van.Nincs pénztárcája :)ezért kép sincs bent rólam,de ha lenne szerintem ott lenne a képem :)

2013. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért rólam 2,5 hónapja kapott képet...ami tablós..és a képét én nem hordom magamnál..mert minek?!Ez nem jelenti azt h nem vállalom fel,sőt telom háttérképe sem a párom...ha valakinél ez számít ott gondok vannak!

Tudod jobban zavarna az,ha nem merne velem menni sehova nem mutatott volna be szüleinek rokonainak..na az számomra az h nem vállal fel...de ilyen h telomba szerepeljen a háttérképként istenem..ki nem sz*rja le?Úgyse nézi senki sem a tárcám,telom csak én!Ne ebbe mérd mád b*zdki a dolgokat

2013. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
A párom hord magával egy igazolványképet a pénztárcájában, nálam nincs róla kép. A laptopunkon az esküvői fotónk a háttér mindkettőnknek. Nem ezen múlik a kapcsolat minősége! Nagyon szeretjük egymást, példaértékű házasságban élünk.
2013. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ha mindenki tudja a környezetetekben, hogy egy pár vagytok, akkor nem értem, hogy mi a gond. Nem azon múlik, hogy hord-e fényképet rólad a pénztárcájában vagy hogy mi a telefonja háttérképe.


Úgy érzem, hogy a párom maximálisan felvállal engem és persze én is őt. Ha együtt vagyunk valahol, akkor gyakran átfogja a derekamat, magához húz, fogja a kezemet, stb. A kollégái előtt név szerint emleget, pedig nem is ismerem őket. Én ilyesmikből érzem, hogy biztosan és mindenhol vállal engem. Mondjuk azt tudom, hogy van rólam fényképe a tárcájában, hogy mi a telefonja háttérképe azt viszont nem tudom.


Volt olyan párom, aki nem akart felvállalni, így érzem a különbséget.

2014. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!