Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, a ti párotok mennyire...

Hölgyek, a ti párotok mennyire vállal fel titeket?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki tudja a környezetében, hogy te vagy a párja, de hord-e a tárcájában fényképet rólad, esetleg a telefonja hátterén ott vagy-e? Mennyire fontos ez más kapcsolatokban? Csak én érzem úgy, hogy ha valakit igazán szeretek, akkor szeretem "magamnál tudni"? Nyilván nem ezen múlik egy kapcsolat, de szerintem elég sokat elárul.

2013. dec. 23. 21:25
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Hű, hát elég durva dolgokat írtatok, ennyire álszent világot élnénk? Azt hiszem, túlságosan naiv vagyok :-(
2013. dec. 23. 21:59
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
A telefonján nem mindig én vagyok a háttér (egyszer mondtam, hogy ne tegyen ki, max olyan képet ami nekem is tetszik), a pénztárcájában pedig két kép is van rólam, mindegyiket úgy vadásztam le. De nem ezen múlik amúgy pl, ha nem kellenének neki azok a képek, én csak örülnék :DD De nem baj, végülis jó dolog, hogy kellenek neki. Nálam nincsenek ilyenek róla, de bármikor felvállalom boldogan.
2013. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom, hogy ez alapján általánosítani lehetne és kellene. Különbözünk, ki így szereti, ki úgy. Nem ezen fog múlni, hogy mennyire szereted és tiszteled a párodat, mennyire vagy hűséges hozzá. Én hordok magamnál képet róla és a telefonomon is ő az egyik háttérképem, illetve közös kép. A billentyűzár mögött meg egy barátnőmmel közös kép. Számomra így lesz személyes ez a kis kütyü és így látom nap mint nap azokat, akiket szeretek még ha testileg nem is lehetünk együtt minden pillanatban.

A párom is hord magánál képet rólam, direkt kért és neki is mi vagyunk a háttere (közös kép). Bár nagyon jól esik ez tény, de nem gondolom, hogy ettől ő hűségesebb lenne, mint mások.

2013. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
A férjem telefonján én vagyok a háttérkép, vagy közös, változó. A közösségi oldalakon is közös kép van fenn, de ez nálam is így van. Tényleg nem ezen múlik egy kapcsolat, de nekünk így tetszik.
2013. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy, a telefonja hátterén Homura-chan van, természetesen, a kedvenc animakaraktere :) Hobbifotós, de a nyaralásokon is csak a tájat s ilyesmiket fotózunk, egymást sosem, minek az, megvan az eredeti, a fizikai valónk 2d-s verziójában semmi vonzót nem látunk (no igen, nem vagyunk kifejezetten fotogének :D). Látjuk egymást eleget.

Szerintem az égvilágon semmit nem árul el az, ha valaki semmiképpen nem cselekszik ilyet.

2013. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
26%
animekaraktere*
2013. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben felvállal. De ilyen hülye külsőségekre nem ad, meg nem is ez a nagyon nyálas fajta. Amúgy nekem nőként is hányingerem van ezektől a közös háttérkép, Facebook-bombázás a közös fotókkal meg nyálas idézetekkel-, rosszabb esetben közös fotós bögre, párna, naptár-féle baromságoktól. Nem ettől leszünk egymásnak fontosabbak, ezzel inkább csak próbálják egyesek nyugtatgatni magukat, hogy igen, a mi kapcsolatunk az jobb meg erős meg bezzeg megmutatjuk a világnak, rosszabb esetben meg sima másikra való rátelepedés.

Mindkettőnk szobájában van egy-egy kép a másikról, nekem egy közös, neki meg az igazolványképeim kollázsa. Ezen kívül egy scrapbookot készítettem neki eddig, de azt sem mutiba meg nagyzolásra, nincs is középpontban a szobájában. Ez nekem bőven elég is.

2013. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt. Soha nem hordtunk egymásról képet magunknál, és a telefonunk háttérképe is egyszerű, letisztult, nem szivecskék tömkelege a párunk feje körül. Nő vagyok, de utálom az ilyen nyáladzást. Nálunk ez egyáltalán nem fontos. Tudjuk, hogy szeretjük egymást, ehhez nem kellenek képek. Nálam még keretben sincs róla kép sehol, nála van egy közös képünk, mert egyszer azt adtam ajándékba. Ettől függetlenül felvállaljuk egymást, de nem mutogatjuk. Van különbség. Nem járunk transzparensekkel, hogy "nézzétek, ez a párom", nem hordunk egymás arcképével nyomott pólót, stb. Egy pár vagyunk és kész. Ha együtt megyünk valahova, akkor látnak minket együtt, ha külön, akkor meg senkinek semmi köze, hogy mi épp milyen kapcsolati státuszban állunk. Ha rákérdeznek, elmondjuk, ha nem, akkor meg nem hozzuk szóba.
2013. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Engem is felvállal, már rögtön az elejétől kezdve. De facebookon csak 1-2 képünk van fenn, az sincs kinn, hogy kapcsolatban. Viszont a pénztárcánkban hordjuk egymás képét. És nem a nyilvánosságnak, hanem csak magának, az ágya mellett van 3 fotója rólam kirakva, egy kiskori, és kettő abból az időből, mikor megismerkedtünk :) Nálam is kinn vagyunk a falon. De a nyáladzást és a magamutogatást a külvilág felé egyikünk se szereti.
2013. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

mi már lassan 6 éve vagyunk együtt. vannak közös képek a fácsén, de nem profilképnek beállítva.

van közös kép a hálóban is, de az is diszkrét méretben.


a telefonon soha nem voltunk egymás háttérképei, szerintem nagyon elcsépelt dolog, és semmi intimitás nincs benne.

irodai asztalunkon sincs semmilyen közös kép, látjuk egymást eleget, és szerintem egyikünk sem örülne hogy az egész cég azt nézegeti h milyen cukin tudunk vigyorogni :D


vannak olyan kollégáim, akiknek az asztaluk egy fotóalbumhoz hasonlít, de nem hinném hogy ettől boldogabb a családi életük.


aki nagyon hangsúlyoz valamit, az elrejt egy másik dolgot, eltereli róla a figyelmet.



ami viszont sokkal fontosabb, hogy a nagyszüleimről van 2 igazolványkép a tárcámban. ők már sajnos 5 éve nincsenek velünk. :(

2013. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!