Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, a ti párotok mennyire...

Hölgyek, a ti párotok mennyire vállal fel titeket?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki tudja a környezetében, hogy te vagy a párja, de hord-e a tárcájában fényképet rólad, esetleg a telefonja hátterén ott vagy-e? Mennyire fontos ez más kapcsolatokban? Csak én érzem úgy, hogy ha valakit igazán szeretek, akkor szeretem "magamnál tudni"? Nyilván nem ezen múlik egy kapcsolat, de szerintem elég sokat elárul.

2013. dec. 23. 21:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem külsőségen múlik egy kapcsolat erőssége.
2013. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmit nem jelent, hogy mi a háttere, vagy van-e fénykép a pénztárcájában rólam.
2013. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad az utolsó mondatomat, akkor láthattad, hogy én is ezt írtam. Viszont a tapasztalataim alapján eléggé árulkodó. Azok a férfi kollégáim, akik maguknál hordják a családjuk fényképét és az íróasztalukon is kint van, sokkal jobban odafigyelnek a családjukra és példás családapák, mint azok, akik soha nem beszélnek a családjukról és nyílt titok, hogy rossz a házasságuk és netán még szeretőt is tartanak. Tudom, az általánosítás rossz dolog, de ezek tapasztalatok, amiket nap mint nap látok.
2013. dec. 23. 21:33
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hülyeség,pl aki a családot teljesen magánügynek kezeli az már nem is szereti őket?
2013. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok a háttérképen a telójában,fényképet nem hord magánál,és amúgy sincs semmi kép kitéve magunkról.

Akiknek az asztalon kint van a család fényképe az irodában azok csalják legjobban a feleségüket/férjüket!

2013. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Ez pont fordítva szokott igaz lenni. ha valaki állandóan arról beszél, hogy milyen jó például a párjával a szex, meg hogy milyen gyakran csinálják, meg állandóan szerelmes képeket meg üzeneteket rak ki az fb-on, meg mutogatja a család fényképét, na mindig ott van valami probléma.
2013. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem ezen múlik a dolog...
2013. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ettől függetlenül szeretheti a párját, nem kérdés.


Utolsó, miért vagy benne olyan biztos, hogy azok csalják a párjukat, akik kiteszik a fényképet? Én nem ezt tapasztalom. Igaz, ez csak egy példa, de a közvetlen kollégám folyton csak a lányairól mesél, nagyon büszke rájuk, mindig azon gondolkodik, hogy mivel lephetné meg őket és a legfelelősségteljesebb apa, akit valaha ismertem.

2013. dec. 23. 21:40
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kolléganőm. Az asztali naptárján mindig ott volt a kislánya fényképe. Azt hitte volna az ember, hogy nagyon ragaszkodik hozzá, hogy még a munkahelyén is maga előtt akarja látni. Kiderült, hogy nem törődött vele, a mamája nevelte, ő meg élte a világát, diszkókba járt egy másik kolléganőnkkel, ahol pasasokat szedtek fel, s vitték fel a lakásukra.


Vagyis: a kirakattal sokszor azt akarják kompenzálni, ami nincs, vagy hiányos egy kapcsolatban.

2013. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Sem én nem hordtam képet a férjemről, sem ő nem hordta az én képemet. Ettől függetlenül a házasságunk jó volt, jó férj, és jó apa volt.

Napközben miért nézegetné a képemet? Már nem tinik vagyunk.

2013. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!