Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, a ti párotok mennyire...

Hölgyek, a ti párotok mennyire vállal fel titeket?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki tudja a környezetében, hogy te vagy a párja, de hord-e a tárcájában fényképet rólad, esetleg a telefonja hátterén ott vagy-e? Mennyire fontos ez más kapcsolatokban? Csak én érzem úgy, hogy ha valakit igazán szeretek, akkor szeretem "magamnál tudni"? Nyilván nem ezen múlik egy kapcsolat, de szerintem elég sokat elárul.

2013. dec. 23. 21:25
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Bocs, nem utolsónak írtam a kérdést, azóta már írt más is. Tehát az 5-ös válaszolónak szólt.
2013. dec. 23. 21:40
 12/38 anonim válasza:
100%
Telefonon közös képünk,laptopon is,a falon is van közös képünk,közösségi portálon is..mindenhol..a barátomnál.De nem ez a lényeg a kapcsolatban ha nem lenne ez akkor is ő lenne a szívem csücske
2013. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van bennük igazság.
2013. dec. 23. 21:41
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a páromnál kép rólam, a telefonján sem én vagyok és nálam sincs róla kép, ettől függetlenül a világon mindennél jobban szeretjük egymást!
2013. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem fontos.

A férjem ki nem állhatja az ilyen külsőségeket, de mindig is nagyon figyelmes volt, és mióta gyerekünk van, még inkább. Sokat törődik a kislánnyal is, imádják egymást, semmi panaszom nem lehet nekem sem, mindent meg tudunk beszélni, minden rendben. Viszont nincs fotó rólunk a pénztárcájában és tudom hogy nincs fénykép sem az irodai asztalán.

Szerintem semmit sem árul el ez. Még egyetemista koromban volt egy kicsit idősebb barátom, egészen addig amíg észre nem vettem a tárcájában egy fotót a feleségéről és a két kisfiukról.


A "magamnál tudni" elég ha a fejben és a szívben megvan, nem kell kinyomtatni.

2013. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked van erre egy példád nekem meg egy másik.

Egyik alkalmazottam előadja magát mennyire szereti a lányait,és milyen fontosak nekik.Képet hord magánál,telefonban is benne vannak....Csak azt felejti el,hogy 12-14 évesen elhagyta őket.Egyedül nőttek fel.És ez nem apa volt hanem anya.Előadja nekem itt folyamatosan a műhisztit,hogy mennyire oda van értük.

Nemrég meg azon hisztizett,hogy a pasi akiért elhagyta a lányait meghalt és nincs hova mennie.Persze akkor ment a lányaihoz.Azóta eltelt 14 év.És még ő volt felháborodva amiért nem azonnal fogadták vissza a lányok.

És ez csak egy sztori a környezetemből.Van másik is.

Csajszi mindenhol kiteszi a pasija és gyereke képét.Féltékenykedik mint állat.Előadja az ősanyát és,hogy mennyire szereti a családját.Aztán egy este bebukott mikor elindult cigiért.Gyerek 2 éves volt.Apa szólt neki,hogy ott van az asztalon egy bontatlan teli doboz :-D a többit sejtheted.


Na és csak sorolhatnám az ilyeneket akik annyira azon vannak milyen jó a családi életük!

2013. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem, hogy anno a páromnak adtam e magamról fotót, vagy sem, de nem is lényeg. A telefonján néha én vagyok a háttér, néha nem. Én az okmányaim között tartom az Ő fotóját, de háttérnek sosem rakom ki, nem vagyok az a típus. Ettől függően, ezektől függetlenül még ugyanúgy szeretjük és tiszteljük a másikat. :)
2013. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Akkor mi szuperül elvagyunk:D
2013. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Soha, semmilyen páromnak a képét nem hordtam magamnál, de még a telefonom hátterén sem volt soha. Ez a telefonon háttérképnek az olyan divatféle, egyik csinálja akkor én is így teszek szinten. Nem ezen múlik hogy mennyire szeret.
2013. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az én párom egyáltalán nem hord magánál képet, a közösségi oldalon sincs rólam kép nála. Én sem gondolom, hogy bármi is múlna ezen, hiszen érzem és tudom, hogy szeret, de azért néha mégiscsak zavaró egy picit, mert én teljesen más vagyok, szeretem az apró dolgokat, pl. az éjjeli szekrényemen ott a fényképe. Sosem vetettem a szemére, hogy ő miért nem ilyen, hiszen mindenkinek más a felfogása, csupán foglalkoztat a téma. De meglepő, hogy sokkal többen vannak, akik nem igénylik az ilyen apróságokat. :-)
2013. dec. 23. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!