Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fog telni nálatok a...

Hogyan fog telni nálatok a Karácsony?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha már kismillió (vagy nagy :D) ilyen kérdés volt, de már vagy fél hónapja nem voltam itt... Na mindegy. Hányan lesztek? Mentek valahová az ünnepek alatt? Mire számítotok mit kaptok ajándékba?

Mi Szenteste 4-en leszünk, a másik két nap pedig egyedül leszek itthon, mert a családom megy a rokonokhoz Ukrajnába, én meg beteg vagyok ezért nem tudok menni (és nem is szeretnék ha mennék...)


2013. dec. 22. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi hazajöttünk a szülőkhöz a párommal (100 km).

24-én nálunk leszünk egy darabig, aztán itt is vacsizunk, vacsi után elmegyünk a páromékhoz, ajándékozás, aztán 25-én ebéd náluk, majd átmegyünk a nagyszülőkhöz...26.-a itthoni barátokkal, 27. a párom rokonainál, 28-án megyünk haza :)

Boldog karácsonyt!


Ajándékot nem kapok nagyon...sofőrsuliba iratkoztam be, 3 hete, az épp elég...a párom meg kapott egy kiskutyát a nyáron, olyan drága volt ez mindkettőnknek, hogy ez elegendő is idénre költekezésből :) Anyósékról nem tudok semmit...:-)

2013. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogy fog Nálunk telni? Borzalmasan. :(((

Tegnap majdnem szakítottunk a párommal, de végül beláttuk, hogy ennek nem lesz ilyen könnyen vége. Sokat vitáztunk a párommal és most ért oda, hogy nem bírja már, de közben szeret, szeretjük egymást. Jövőt terveztünk még a múlthéten, hogy mi lesz majd stb... de annyiban maradtunk adunk magunknak egy kis időt és az ünnepek után keressük egymást. Rettegek tőle, hogy mi lesz ha nélküle kell élnem, nem lesz nekem mikor annyira szeretjük egymást, de tudom, hogy mindketten hibásak vagyunk.

2013. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!