Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik nálatok a Karácsony?

Hogy zajlik nálatok a Karácsony?

Figyelt kérdés
A 24-e illetve a 25-e,és 26-a,hogyan készültök a Karácsonyra,ki díszíti fel a fát,ki főzés mi a menü,mikor és hol ebédeltek/vacsiztok,mentek rokonlátógatóba?:)
2011. dec. 24. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Apám elment ma a kocsmába(tegnap és tegnapelőtt is ott volt).A karácsonyfa díszítéssel anyu szerint várni kell, amíg hazaér a kocsmából, mert akkor azért vitázik, hogy nem együtt díszítettük stb... képzelem mi lesz ha hazaér. bemegy a szobájába, oszt jónapot...

Anyu tegnap megcsinálta a bejglit, meg a husikat bekészítette, ma sütünk-főzünk.


Rokonokhoz nem megyünk, ők se jönnek.

26-án eljön a barátom hozzánk.


Áldott Békés Ünnepeket!

2011. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk csak apa díszítheti a fát. :)

Anyával sütünk főzünk. A mai menü: húsleves, káposzta, rántott hús, tejszínes pulykamell és görög saláta. Két bátyám van, ők és a családjuk jönnek késő délután. A párom is ma jön, holnap látogatjuk meg az ő családját. Kellemes Ünnepeket!

2011. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
este közösen elkezdjük díszíteni a fát, aztán elmegyünk nagyszülőkhöz, aztán haza, ajándékozás stb:) 25én mamáékhoz megyünk családi ebédre, barátom is jön, 26án én megyek barátomék családi ebédjére:)
2011. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én még ma sajnos dolgozok...14:00-ig :))

Holnap a szüleimhez megyünk a párommal ott lesz családi vacs.Vasárnap pedig az ő szüleihez megyünk.


Boldog Karit :)

2011. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tegnap este feldíszítettük a fát, ma mostohámék sütnek-főznek, én meg vasaltam - mert lenn segíteni ugye ismét nem kell -.- -, és most gépezek.
2011. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, és du. öcsémnek pásztorjáték - amire vagy elhívnak, v nem -, aztán este mostohámék bátyjáékhoz megyünk, majd valamikor nyolckor vacsi - kva jó lesz olyan későn, de nem gáz kicsit sem.


Holnap-holnapután elsődlegesen mostohámék rokonaihoz megyünk, aztán ha ott végeztünk, talán átmegyünk az enyémekhez is. Tavaly nem voltunk, merth későn értünk onnan haza. Esélyes, h idén is ez lesz, úgyh kva jó, már megint számomra semmit nem jelentő emberekkel töltöm a karácsonyt.


Alig várom, h végre egyedül töltsem az ünnepeket.

2011. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ma délelőtt kitakarítottam a szobámat, lesz@rom, hogy karácsony van, tegnap vizsgáztam és csak most érek rá... most netezek, utána feldíszítem a privát fenyőfámat, anyáéké már felvan, közben anya főz, meg süt, közben meg kiabált és sírt, mert a mamám nem akart eljönni, állt a bál itthon, de most már itt van mamám is, egyedül nézi a tv-t, mert senki nem ér rá foglalkozni... Majd nem sokára ebédelünk, utána mindenki elvonul csendben a saját dolgával foglalkozni, én pl. tanulni. Este megsütöm a mirelit pizzámat, ennyi! Boldog karácsonyt!
2011. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sehogy. a szüleim vallásában nincs olyan, hogy karácsony. amíg itthon lakom, meg sem fogom tudni, hogy az milyen:D
2011. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem pont olyan mint a 11:34-es válaszoló..

különös.:D

2011. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó kettőtől kérdezem hogy mi a vallásotok???

ez azért fura, mert aki nem vallásos, az is "ünnepli" úgy értem ajándékoz meg együtt van a család stb.


reggel ordibálásra ébredtem, apu kiabált mert a nővéremnek ma is dolgoznia kell.

de aztán lecsillapodott.

Anyu süt-főz, én fát díszítek, takarítok, közben idegbetegeskedés, ebéd hal csőben sütve. este hideg kaja + sütik

hat körül imádságok, éneklés, ajándékozás. megmutatjuk magunknak tudunk mi család lenni ha akarunk, aztán másnapra minden ugyanolyan, ergó nem törődünk a másikkal.

2011. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!