Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik nálatok a Karácsony?

Hogy zajlik nálatok a Karácsony?

Figyelt kérdés
A 24-e illetve a 25-e,és 26-a,hogyan készültök a Karácsonyra,ki díszíti fel a fát,ki főzés mi a menü,mikor és hol ebédeltek/vacsiztok,mentek rokonlátógatóba?:)
2011. dec. 24. 10:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van 3 fiam: 5 hónapos, 11 éves és 13 éves. A két nagyobb fiú disziti fel mindig a fát. Én sütöttem főztem, csináltam diós kosárkát meg gesztenyekockát, bejglit nem, mert holnap kapunk a párom szüleitől, meg a mamájától is. A karácsonyi vacsora majonézes krumpli volt rántott hallal. A párom ma sajnos dolgozik, de reggel mire felébredünk, már otthon lesz. (24/48 órában dolgozik). 25.-én megyünk a párom szüleihez, meg a mamájához, 26.-án pedig itthon leszünk
2011. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!