Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a sógorom...

Miért nem érti meg a sógorom azt, hogy a párom nem ihat?

Figyelt kérdés
Holnap vendégségbe megyünk hozzájuk és a párom nem akar menni mivel sógorom mindig itatná. Nem érti meg, hogy a párom nem ihat alkoholt egy kortyot sem. Mit tanácsoltok?
2013. dec. 20. 11:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mindig at mondja, hogy egy kortytól nem lesz semmi baja a páromnak. Megmerje kockáztatni?
2013. dec. 20. 12:18
 12/24 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudja és mégis kínálja vele. Ilyeneket mond: "kóstold hát meg, nem mered?, fosol?"
2013. dec. 20. 12:21
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne merje!

Az én fiam soha nem iszik alkoholt, de nálunk is mindig ment a kínálgatás. Mondta, hogy nem iszik, de csak erőltették.

Megkérdezte: Melyik részét nem értitek annak, hogy nem iszom? Utoljára mondtam el! (Kicsit felemelte a hangját), azóta senki nem meri alkohollal kínálni.

2013. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ha tudja az okát és mégsem érti meg, hogy nem ihat a párom akkor sem fogja, ha ordibál vele.
2013. dec. 20. 12:26
 15/24 anonim ***** válasza:
Az én fiam soha nem ordibál? A felemelte a hangját és az ordibál két külön fogalom. Egyszerűen azt akartam érzékeltetni, hogy egy egyszerű hangszín, vagy hanghordozás -változtatással is lehet eredményt elérni. Persze, csak annak, aki tud hatni az emberekre.
2013. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Elmondja neki a párom, én, anyám, tesóim mégsem érti meg.
2013. dec. 20. 12:37
 17/24 anonim ***** válasza:
Nagyon értelmetlen a rokonod még ilyen szavakat is használ,igen mondja azt a párod, hogy igen fos@k.
2013. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem ihat?
2013. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Pathologiás részegség miatt nem ihat.
2013. dec. 20. 13:12
 20/24 anonim ***** válasza:

Az en ferjem is hasonlo cipoben jar, bar nem tudom mi az a pathologias reszegseg, a ferjem ha elkezd inni, nem tudja abbahagyni. Nalunk is volt olyan "csaladi barat", akit tobbszor rajtakaptam, hogy sutyiban nyomkodna a kezebe a palinkaspoharat. Szivbol utaltam ezert, nem ertettem miert csinalja, kicsi gyerekeink vannak, miert jo neki az, ha leitatja a masikat es ugy kell azutan szo szerint hazavonszolni? En gonoszsagnak tartom az ilyet. Es tudom azt is, az alkohollal kuzdo embereknel nem egeszen ugy mukodik, hogy "ha nem akarom nem iszom".

En a helyedben nem mennek el a vendegsegbe. Foleg hogy a parod sem akar, en inkabb ot tamogatnam. Inkabb egy szep este kettesben, mint egy stresszes a sogornal.

2013. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!