Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy pasinál...

Miért van az, hogy egy pasinál sem tudok megállapodni?

Figyelt kérdés
Volt pár pasim, de a megismerkedésnél tovább szinte egyikkel sem jutottunk, mert mindig megtetszett más. Komoly kapcsolatom olyan ami évekig tartott volna még nem volt. Ezek szerint nem vagyok társas lény?
2013. dec. 20. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Habzsolod az életet. Csak ki ne égj túl hamar. Csak jön egy olyan ember, aki mellett megállapodsz.
2013. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nem találkoztál olyan emberrel, aki jobban megfogott volna. Nézd a jó oldalát, legalább nem pazarlod az idődet olyan emberekre, akik nem illenek hozzád. Sok nő és férfi marad benne egy kapcsolatban csak azért, mert úgy érzi, nem találna jobbat és inkább szenved egy rossz kapcsolatban.


A túl sokáig tartó válogatásnak viszont megvan a hátránya, láttam már olyat, aki addig válogatott, míg egyedül maradt és már nem volt lehetősége a családalapításra. :-(

2013. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a plátói szerelmeim évekig is tartanak.
2013. dec. 20. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:

En is nagyon sokat välogattam 24 eves koromig.

Aztän mär nem kellett mert rätalältam arra, akit kerestem.

2013. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Válogass csak kedvedre,majd aztán ne gyere sirni,mert összedztél valami nemi betegséget a nagy kívánatod miatt.:DDDDDD
2013. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is megtaláltam már kétszer, de sajnos mind a kettő plátói.
2013. dec. 20. 11:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat hónapig nem fekszem le senkivel, de ritkán tartanak addig a kapcsolataim.
2013. dec. 20. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát...nem lehet, hogy ezért nem tartanak tovább?


Hány éves vagy?

2013. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én hagyom ott őket, esélyük sem lenne nálam.
2013. dec. 20. 11:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért olyanokkal jössz össze, akiknek eleve esélyük sincs nálad?
2013. dec. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!