Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nővérem tegnap sírva hívott fel, de nem nagyon tudtam neki mit tanácsolni. Párjával van egy két éves gyerekük. A kapcsolatuk igazából a terhesség óta egyre rosszabb, tavaly tesóm kétszer is el akart válni tőle, volt h itt voltak a babával egy hétig, hogy átgondolja a dolgokat. Aztán mindig visszament, küzdött a kapcsolatért, de a problémáik alapvetően megmaradtak.

Tesóm beleszeretett valakibe. Ezért hívott tegnap...azt mondta már fél éve ismeri, amióta visszament dolgozni, és azt gondolta, csak egy kis fellángolás, ami majd elmúlik, de nem. Azt mondta, hogy még mindig harcol benne, h ki kell tartania a család mellett, de nen boldog. a pasival nek hiszem, hogy lehetne komoly, mármint mindta h nem abban gondolkozik h majd jól odaköltözik hozzá gyerekestül és pótpapát csinál belőle, egyszerűen csak vágyik rá, a társaságára...meg egyáltalán. ti mit tanácsolnátok neki a helyemben? szerintem szörnyű ez a helyzet...nem nagyon tudtam mit mondani.



2013. dec. 20. 10:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Semmikép ne menjen bele egy ilyen kapcsolatba a tesod magányos, szabadulni akar és emiatt olyan dolgokat látt bele egy felángolásba ami nincs ott.

Ha vállni akar váljon de ne meneküljön egy álomképbe.

2013. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!