Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem szeretne jönni a...

A párom nem szeretne jönni a családi karácsonyra, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos a húgommal közös szobában vagyok, ezért a párom soha nem jöhet hozzánk, hiszen itt aludni nem tud, de még arra sincs lehetőségünk, hogy akár öt percre kettesben legyünk, mert húgom inkább beül a szobába tanulni vagy tévét nézni...

Mivel viszonylag messze lakunk egymástól, és oda-vissza 3 órás az óta, ezért még az sem megoldható, hogy fél órára leugorjon.


Pont emiatt a kapcsolatunk 1,5 éve alatt kb. egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt nálunk, akkor is csak annyit látott, hogy az idegbeteg anyámat majd szétveti az ideg a konyhában. A családom többé része normálisabb, dehát őket nem ismeri.


A tavalyi karácsonyon eljött a családi találkára, de nem érezte magát olyan jól, hiszen mint mondtam, senkit nem ismer. Idén azt mondta, nem biztos, hogy el szeretne jönni és meg is érte, mégis rosszul esett...


2013. dec. 19. 20:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Ti ezt miért nem tudjátok megoldani?"


Hidd el, én már milliószor próbáltam, de a húgom egyszerűen nem hajlandó elmenni a szobából, egyrészt mert iszonyat rosszindulatú ember, másrészt mert - gondolom a természete miatt - még sosem volt barátja, szóval feltűnően irigykedik is.

Próbáltam kompromisszumot kötni vele, de lehetetlen, anyám meg adja alá a lovat, hogy nehogy már szegény húgomat "kirakjuk" a szobából...


Persze, a bátyám barátnője jöhet minden héten, mert neki külön szobája van ;)

2013. dec. 23. 17:48
 12/12 anonim ***** válasza:
Már sokadjára olvasok olyan hozzászólást a karácsonyi témában, hogy amíg valaki nem házasodott össze a párjával, addig az illetőnek semmi köze a családi karácsonyokhoz. Engem ez felháborít és kiakaszt, komolyan azt gondolják ezek az emberek, hogy pl. bár valakinek már öt éve élettársa van, az csak akkor menjen el karácsonykor a párja családjához, ha már házasok? Ez biztos? Komolyan? Nem bírom elképzelni, hogy ez a felfogás honnan jön és miért?
2013. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!