Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki ha a...

Szerintetek az ciki ha a baratnom noveretol kerdem meg, hogy tudja-e mit szeretne a baratnom karacsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem ciki.De miért nem tőle kérded meg?
2010. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de nem hiszem el hogy nincs semmilyen ötleted
2010. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. A fiúk úgyis mindig rosszak az ajándékozásban, úgy értem, nem szeretnek vásárolgatni, meg tök nehezen találnak ki valami jó kis ajándékot. Ha megbeszélitek, legalább tuti valami jó meglepi lesz, olyan, aminek tényleg nagyon örülne. De lassan ideje lesz kitalálni, mert mindjárt karácsony! :)
2010. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó ötlet, mert Ő biztosan tudja, hogy minek örülne. Nálunk is volt, hogy barátom megkérdezte a húgomat és igaz, hogy kiderült, de nem tartottam cikinek.

Hiszen igyekezett örömet szerezni.

Értem én, hogy vannak akik azt vallják, hogy Magadnak kéne kitalálni, de ha kitalálsz valamit,a lánynak meg legörbül a szája karácsonykor, akkor az sokkal rosszabb. Úgy is arra fog emlékezni, hogy azt a tárgyat Tőled kapta.

2010. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!