Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem merek pénzt...

Mit tegyek? Nem merek pénzt adni a páromnak.

Figyelt kérdés
Holnap pénzt fogok kapni az önkormányzatól, de én nem tudom felvenni mert el kell utaznom. Mivel párom is kap azt mondta majd ő felveszi az enyémet is. Az az igazság, hogy nem merem neki odaadni a pénzt mert félek, hogy lelép vele. Hogyan oldjam meg? Persze neki nem merem elmondani az igazat.
2013. dec. 18. 18:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
mondd azt,hogy anyukad kolcsonkerte egy hetre toled.. ha.ez nem realis alapbol akkor hazudd azt h valami gubanc van a bankban.es nem tud penzt felvenni... (technikai hiba pl.)
2013. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az önkormányzat fizeti a pénzt, nem a bank utalja.
2013. dec. 19. 09:06
 23/25 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy felvegye. Ha elkölti, jó tanulópénz lesz neked, és talán felnyitja a szemed egy életre! Ha nem költi el, megnyugodhatsz.
2013. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen nem szabad akkora befolyást adnod még a párodnak sem,hogy a pénzedet felvegye (kivétel pl.beteg leszel és nem tudsz elmenni)


azonkívül pedig ismerek jó pár példát az életemből,mikor valaki pl.5 év után változott meg és kihasználta a másikat pénzileg,aztán meg,ha engeded a fejedre nőni nem is nagyon lehet/nagyon nehéz visszacsinálni a határokat.

39/N

2013. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
bízz meg benne, max arcra esel. de talán kinyílik a szemed, h nem kéne egy ilyen link alakkal együtt lenned.
2013. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!