Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan láthatná a párom a...

Hogyan láthatná a párom a kómában fekvő fiát?

Figyelt kérdés
Párom 19 éves fia autóbaleset miatt kómában van. A kórházban csak pár ember látogathatja. Ő azért nem mert nincs megnevezve közeli hozzátartozónak mivel nem tartották a kapcsolatot egymással. A párom ki van készülve idegileg. Mit lehetne tenni?
2013. dec. 16. 16:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Addig örülj amíg nem tudod!
2013. dec. 16. 19:33
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom minden egyes alkalommal meglőtték puskával amikor ment láthatásra...
2013. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz elhinni hogy egy olyan akadály, ami 16 évig megakadályozta a láthatást hirtelen elpárolgott.


A gyerek anyja sem hülye, nem fogja engedélyezni. A párod meg főjön nyugodtan a saját levében.

2013. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem véletlen az a lista.
2013. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért van a lista, mert egy átlag beteg meg tudja mondani, hogy kire kíváncsi, kómás meg nyilván nem, simán bemehetnének idegenek is ellopni a cuccait stb... (Kórházban olyanról is hallottam, hogy ellopták egy beteg koszos zokniját is.) Ha 16 évig nem látogatta, akkor most nem tudom mire menne vele ha bemenne. Az anyuka helyében én sem engednék be idegent, mert a 19 éves fiamnak idegen lenne akit 3 évesen látott utoljára.
2013. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!