Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan láthatná a párom a...

Hogyan láthatná a párom a kómában fekvő fiát?

Figyelt kérdés
Párom 19 éves fia autóbaleset miatt kómában van. A kórházban csak pár ember látogathatja. Ő azért nem mert nincs megnevezve közeli hozzátartozónak mivel nem tartották a kapcsolatot egymással. A párom ki van készülve idegileg. Mit lehetne tenni?
2013. dec. 16. 16:11
1 2 3
 1/25 tetro ***** válasza:
89%
Hívja fel a gyerek anyját?
2013. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Szerintem hívja fel a gyerek anyját, és kérje meg, hogy nevezze meg Őt is a látogatóknál.


Hallottam már olyat, hogy a gyerek akit nem tudtak kihozni a kómából, a nagyapja hangjára felébredt.

Nem tudom milyen a kóma, mert nem vagyok orvos, de hiszem hogy az ember csak reagálni nem tud, de hallja azt ami körülötte történik. Lehet, hogy az apja viszontlátása még segítene is. Rontani biztos nem tud a felbukkanásával.

2013. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
16 éve nem beszélnek egymással. Gondoljátok, hogy megengedné az anyuka a látogatást?
2013. dec. 16. 16:25
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha az anyát érdekli a fia érdeke, akkor megengedi.

Ha nem, akkor próbáljon a főorvossal beszélni, az adhat engedélyt.

2013. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Csak azt nem értem, ha valakit valaki nem érdekel tizenéven keresztül akkor minek kezd el most érdeklődni utána?
2013. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha 16 éve nem beszéltek egymással, akkor a gyerek azt sem tudja ki ő, neki csak egy idegen férfi. Ha 16 évig egyszer sem találkozott vele, akkor ez van. Majd ha felépül, akkor tehet azért hogy újra hozzátartozó státuszba kerüljön.
2013. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
A gyerek érdeke... aha. Nyilván az a gyerek érdeke, hogy egy vadidegen üljön az ágya mellett.
2013. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%

A sok elvált nő véleményével nem érdem4es törődni. Főleg, hogy nem tudjuk mi az oka annak, hogy nem tartották a kapcsolatot.

Van egy közmondás Jobb későn, mint soha.

2013. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

16 év alatt most jut eszébe először? Gondolom a lelkiismerete miatt van kikészülve, és fél, hogy ezután meg már nem lesz lehetősége megismerni, helyre hozni a dolgot.

Ettől függetlenül sajnálom, ami vele történt, remélem a fiú felépül, minél hamarabb.

2013. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt kikészülve mert nem látta akkor most minek készült ki? Ha a gyerekem nem velem élne nincs az az erő ami visszatartana, hogy ne láthassam legalább akkor amikor azt megtehetném...
2013. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!