Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan láthatná a párom a...

Hogyan láthatná a párom a kómában fekvő fiát?

Figyelt kérdés
Párom 19 éves fia autóbaleset miatt kómában van. A kórházban csak pár ember látogathatja. Ő azért nem mert nincs megnevezve közeli hozzátartozónak mivel nem tartották a kapcsolatot egymással. A párom ki van készülve idegileg. Mit lehetne tenni?
2013. dec. 16. 16:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
A sok elvált nőével nem, de az elhagyott gyerekekével talán igen. Ha az "apám" bejött volna a kórházba amikor műtöttek, akkor azonnal kidobatom. Pedig engem "csak" 12 évvel korábban hagyott ott.
2013. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Sajnos olyanok voltak a körülmények, hogy nem tudta tartani a fiával a kapcsolatot. Nekünk nincs pénzünk, hogy az orvosnak adjunk.
2013. dec. 16. 16:59
 13/25 tetro ***** válasza:
100%

16.59

olyanok voltak a körülmények 16évig? ezt légyszi ne már...

ennek ellenére megértem, hogy ki van most. hívja fel az anyját. az meg vagy elküldi a francba vagy nem. de egyébként egy kicsit tényleg későn kap észbe...

2013. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Hasonló a kapcsolatunk apámmal, de én nem szeretném hogy bejöjjön hozzám egy olyan ember aki évekig lese sz*rt....
2013. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 tetro ***** válasza:
71%
Apám engem se szart le se. Ennek ellenére nincs bennem harag, se düh, néha beszélünk is, még ritkábban találkozunk. De valójában nem gondolom, hogy bárhová jönnie kéne. Se kórházba, se keresztelőre vagy esküvőre. Egyszerűen mert nincs közünk egymáshoz. És még csak nem is én döntöttem így. Mert ez sohasem a gyereken múlik... Szóval szerintem sem ilyenkor kell elkezdeni kapkodni.
2013. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A párom sem önszántából nem látogatta ennyi ideig.
2013. dec. 16. 17:46
 17/25 tetro ***** válasza:
100%

17.46

hmmhmm. a párod mozgásképtelen és beszélni sem tud, így telefonálni sem képes?

2013. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már ha cigó gyerekek potyognak az égből akkor is látogatom a gyerekem ha igazán érdekel a sorsa,szeretem..Még,hogy nem önszántából.Mitől van kikészülve?
2013. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%

Valóban nem lehet tudni, hogy észleli-e a környezetét, csak nem tud viszontválaszt adni.

Ha 16 éve nem látta az apját, de az apja beszél hozzá, és elmondja, hogy az apád vagyok, fontos vagy nekem, gyógyulj meg... stb. Soha nem lehet tudni, hogy mi az, ami visszahozza a beteget a kómából!


MINDEN lehetséges módszert meg kell próbálni.

A kislányom egyik barátnője diszkóbaleset miatt esett kómába. Minden nap ment hozzá valamelyik barát, barátnő, a kedvenc számait játszották neki magónról, meséltek neki arról, hogy aznap mi történt a suliban. Egy teljes hónapig tartott, míg aztán egy ilyen alkalommal megmozdult a szeme, s néhány nap múlva, ha lassacskán is, de kezdett fölérződni.


Beszélj az anyukájával, mert ha épelméjű, akkor örül is neki, hogy Te is beállsz a sorba, hogy megmeneküljön a fiatok az életnek.

2013. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy hogyan is lehetséges megfeledkezni a saját gyerekedről, nem keresni, nem hívni, nem látogatni, nem törődni vele, nem részt venni az életében.
2013. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!