Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a hibás a...

Tényleg én vagyok a hibás a netes őrültsége miatt?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok a feleségemmel, minden rendben van, én ezt tudom, viszont éjszakában dolgoztam amikor neteztem, és megláttam egy régi facebookját amit elvileg felfüggesztett, és mostani 2 héttel ezelőtt készült kép volt feltöltve.

Nagyon meg lepődtem, tudtam hogy volt és már nincs.

Azt mondta mikor kérdőre vontam hogy nem használja, csak egy képet töltött rá fel, és hogy mindennek én vagyok az oka, mert semmit nem engedek neki, féltékenykedek, és nézegetem a facebookján az üzeneteket, és hogy állandóan felhozom kivel beszél.

Lehet hogy volt rá példa de már több hete nincs.


2013. dec. 15. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Mond meg neki, ha nem igazolná a féltékenységeidet nem kellene aggódnod. Egyáltalán nem a te hibát csak jellemtelen emberként egyszerűbb mást hibáztatnia mint saját magát.
2013. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
De miért baj, hogy feltöltött egy képet a régi Facebook fiókjába? Nem igazán értem ezt a kérdést.
2013. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mi ebben az őrültség.
2013. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként meg tényleg: miért nézegeted a facebook üzeneteit? Öt éve élünk együtt a párommal, már régóta ismerjük egymás jelszavait mindenhova, mégsem olvassuk el egymás üzeneteit, sőt, be sem lépünk egymás postafiókjába, csak ha a másikunk megkér rá valami miatt. Mondjuk ha nincs otthon és fontos üzenetet vár, vagy ilyesmi.
2013. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mégis hogy találtad meg a régi faceprofilt ?:) ha nem keresek ilyet, akkor nem találok.... tehát megint kutakodtál utána... volt ilyen pasim.. egyszerűen ha valakivel beszélgetni mertem, már tuti meg akarom csalni... ha fényképet tettem fel, akkor miért pont azt... (pedig semmi kihívó nem volt benne sose) de a tulajdonának tekintett... én is akkor használtam, amikor nem volt otthon, hogy ne legyen veszekedés.. és nem azért mert pasiztam!!!!! csak nehogy már ilyen baromságon veszekedjek vele... aztán meguntam ezt az életet, hogy nem lehet magánéletem... kivágtam... és most boldogan élek :) Találtam egy pasit akinek eszébe sem jut ilyenekbe beleszólni... végre önmagam lehetek! ha szereted még a feleséged akkor hagyd hogy legyen egy kis magánélete melletted! különben nem sok időt adok neked.. remélhetőleg megszabadul tőled... és azt csak és kizárólag saját magadnak köszönheted majd!!!!
2013. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán: reaktivált egy régi profilt és feltöltött rá egy képet.

Te ezt "netes őrültség"-nek titulálod és kérdőre vonod miatta. Egyébként nézegeted az üzeneteit és féltékenykedsz és állandóan felhozod, kivel beszél. Annak ellenére, hogy saját bevallásod szerint tudod, hogy minden rendben van.


Bocs, de ezt akárhonnan is nézem, veled van a probléma.

2013. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tipikus eset.


"Rájött, hogy megcsalom. Az ő hibája. Francért leskelődik utánam."

2013. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-eske, hol van itt szó megcsalásról? Feltöltött egy képet magáról egy régebbi Facebook profiljára, ami egy darabig fel volt függesztve és amiről amúgy a kérdező is tudott.


A férjem néha felfüggeszti a facebook fiókját, mert nem akarja, hogy ott keressék, nem akar fenn lenni, stb. Most ha úgy aktiválja újra és úgy merészel feltölteni magáról képet, hogy előtte nem kér tőlem engedélyt, akkor csapjak én is balhét, mert bizzzztos megcsal? :D Ez azért már tényleg túlmegy a hülyeség határain is. :D

2013. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!