Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én vagyok a hibás?

Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A párom ma megverte a fiamat azért mert az nem fogadott szót neki. Én dolgoztam és állítólag azon vesztek össze, hogy a fiam nem akart bemenni az utcáról erre a párom lekevert neki egyet. Persze én a fiamat védem ezért a párom most neheztel rám. Tudnátok tanácsot adni mit tegyek?


Köszönöm!


2013. aug. 9. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
GYereket bántani, ez normális dolog? soha sem bántanám a gyerekemet, és ha valaki bántaná az nagyon pórul járna + ha ráadásul a párom tenné, egyenesen kiakadnék rá jogosan!
2013. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Párod?! Szóval Ő nem a gyerek vér szerinti édesapja? Gyerek mennyi idős? Tudja, hogy Ő nem az igazi apa?
2013. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Lehet hogy fiatal meg egy gyerekhez.... korban hozzád illő nőt keress.
2013. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

A megverés és a pofon nem azonos kategória! Egy pofontól még egyetlen gyereknek sem lett baja! Éppen azért kezelhetetlenek a mai gyerekek, mert mindent megengednek neki.

De kevés az infó is, amit adtál.

Hány éves a fiad? Csak nem akart bemenni vagy pofázott is vele? Mert nem mindegy.

Viszont ha te emiatt a fiad előtt "véded" a gyerekedet, akkor ne csodálkozz, hogy 14-15 évesen nem fogsz bírni vele.

Ezt soha nem szabad a gyerek előtt megbeszélni!

2013. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Bennem megtörne valami a párommal kapcsolatban. Milyen ember az, aki csak ütéssel tudja kimutatni, amit érez? Nem lehet túl intelligens...
2013. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Hiába pontoztatok le nullára, akkor is gáz felpofozni másnak a gyerekét.
2013. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Ez így mi nem fogjuk tudni.

Gyereket - főleg nem másét - nem kellene pofozni, viszont ismerve a mai fiatalságot, hogy egy kamasz milyen stílusban tud válaszolni, mennyire nem képesek viselkedni, nem csoda, ha kicsapják valakinél a biztosítékot.

2013. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Manapság egyre többen írják hogy egy pofon nem verés stb.

Egy gyerek ugyanazt érzi ha egy pofont kap mint ha ököllel hasba vágnák. Attól hogy fizikailag nem fáj neki annyira még félni fog a szüleitől. Még akkor is ha titkolja. És ebből indul az hogy semmit nem mer majd elmondani, és megbeszélni velük. Szóval az az ember aki nem tud egy gyerekkel kijönni pofozkodás, zsarolás, meg parancsolgatás nélkül minden csak nem felnőtt.

2013. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves a fiad? Gondolom nem 2 éves, egyébként szép szóval is be lehetett volna hivni, csak persze,ahhoz türelem is kellene!Vérszerinti apja a gyereknek vagy csak a párod?
2013. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Abban az esetben, ha a gyerek nagyobb (12-13) és konkrét veszélyben volt az utcán (őrült mód bringázott, deszkázott), amire többször fegyelmezőleg lépett fel a "párod" , de a helyzet komolyodott, na ebben a sok lehetségnek együttállásakor azt mondom, érthető, hogy ebben a melegben, a párodnál túlcsordult a pohár és lekevert egyet.

Ha másképpen történt és ráadásul nem is az ő gyereke, akkor számomra mélységesen elítélendő egy gyerek megütése.

2013. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!