Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én vagyok a hibás?

Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A párom ma megverte a fiamat azért mert az nem fogadott szót neki. Én dolgoztam és állítólag azon vesztek össze, hogy a fiam nem akart bemenni az utcáról erre a párom lekevert neki egyet. Persze én a fiamat védem ezért a párom most neheztel rám. Tudnátok tanácsot adni mit tegyek?


Köszönöm!


2013. aug. 9. 20:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szólt neki, hogy menjen be az utcáról a nagy melegben majd játszik este a barátaival. Àllitólag a fiú erre nagyon csúnyát mondott neki és ekkor szakadt el a páromnál a cérna. 9 éves a fiam.
2013. aug. 9. 21:42
 12/13 anonim válasza:

Anyukánk mikor kicsik voltunk fakanállal verte el a popsinkat ha rosszak voltunk és lám bátyám dolgos munkás ember lett, én meg még egyetemen tanulok. Egyikünk se tervezi hogy tömegmészárlásba kezd és nem is lettünk bunkó, érzéketlen alakok akik képtelenek szociális kapcsolatot kialakítani.

Viszont elkeseredve látom azokat a fiatalokat akiket oly szabad szellemben nevelkedtek. Nem tudják mi a tisztelet. Nem lehet tőlük SOHA tanulni, minden este részegek és elisszák az anyucitól kapott pénzt amiből a kolidíjat kéne fizetni, nem lehet tőlük aludni mert hajnali 5ig bömbölnek (meg a zene is), minden egyes nap. A koli tanárok nem tudnak rendet tenni, mert több joga van a szemetesbe pisilő gyereknek mint neki.

Egy nagy tasli kéne nekik, az, nem ilyen eszement nagy szabadság.


Aztán ha nagy nehezen eljut oda a dolog, hogy kicsapják őket a koliból (mások zavarása nem elég, minimum verekedni kell, vagy nem fizetni 3 hónapig a kolidíjat), akkor anyuci van a legjobban felháborodva hogy az ő rendes kicsi gyerekét biztos kiutálták, és ő pedig odaadta a pénz szóval be is van fizetve, csak lenyúlták, zsebre tették... (ja, amit bankon keresztül kell utalnunk).



Gyereket VERNI nem szabad, de egy kisebb tasli, vagy segreütés semmi törést nem okoz benne. Jaj még a végén értékes tagja lesz a társadalomnak, vigyázat. -_-



Az hogy párod megütötte attól függ... nem teljes értékű tagja a családnak? Csak egy külső szemlélő aki iránt nem kell tiszteletet éreznie a gyereknek?

Beszéljétek meg de ne a gyerek előtt persze. A bünti mindenképp jár neki, az hogy milyen szellemben neveled a gyereked az a te döntésed. Ha ütés nincs, akkor a párodnak ezt el kell fogadnia, de akkor se a gyerek előtt oktasd majd ki.

2013. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En is kaptam fakanallal :), de nem is beszeltem ugy az edesanyammal mint a baratnommel a fiu (elegem van beloled kussolj mar, majd en megmondom mikor jovok haza .....). A hajam egnek all, es ez nem egyedi esett.

De a gyerek tudja hogy apa anya nem pofozhatja fel mert akkor az mar csaladon beluli eroszak......

2013. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!