Lehet igy élni?

Figyelt kérdés
van egy 10hós kislányom. Mellette hónapos terhes. Párommal már régóta közel 3 hónapja megromlott a viszonyunk,mégis egy háztartásban élünk. A gyerkkel nem foglalkozik, elvárja hogy ugráltassam,egésznap kiabálás.. kérdés, ha én elmennék egy másik férfihoz lakni -mert sajnos szüleim nem tudnak visszafogadni,akkor elvetetheti a gyereket tőlem -közelve hogy én másik férfival élek együtt? mondván hogy elhagytam őt egy másikért.
2013. dec. 9. 10:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
és igen tény 2 hete derültek ki a szemét húzásai és azóta szarik igy a pofánkba. közölte pl. hogy én nem kapok téli kabátot mert én nem megyek sehova se... oldjam meg
2013. dec. 9. 11:48
 22/29 A kérdező kommentje:
bocs de a gyereknek megvan mindene.... a gyereket ő is akarta. inkább a gyereknek legyen mint nekem , én le tudok mondani dolgokról nem úgy mint ő
2013. dec. 9. 12:02
 23/29 anonim ***** válasza:
Ha neked nincs télikabátod akkor kiviszed öt babkocsizni a szép havas tájba egy pulcsiban???
2013. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
15%

Minek raktad szét a lábad még egyszer ennek az embernek ha állítólag már a fogantatása előtt is voltak problémák?

Nagyon okos vagy!

2013. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
kb.3éves kabátom van nekem. és igen szerettem volna másikat, nem vagyok akkora s**** hogy kabát nélkül menjek, de azért klassz hogy mindig feltételeztek olyan dolgokat amikor még meg se vártok dolgokat, örülök hogy a nyomoron jót röhögtök.... és kombináltok
2013. dec. 9. 12:28
 27/29 A kérdező kommentje:
ezentúl nem érdekel a válaszotok, aki hasznosat adott és nem itélt el annak köszönöm.
2013. dec. 9. 12:29
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem a kabátod kora érdekelt volna.....Csak ismerek valakkt egy szervezetnél aki talán segithetne de ahhoz jó lenne tudni mennyi idős vagy
2013. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
25
2013. dec. 9. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!