Lehet igy élni?

Figyelt kérdés
van egy 10hós kislányom. Mellette hónapos terhes. Párommal már régóta közel 3 hónapja megromlott a viszonyunk,mégis egy háztartásban élünk. A gyerkkel nem foglalkozik, elvárja hogy ugráltassam,egésznap kiabálás.. kérdés, ha én elmennék egy másik férfihoz lakni -mert sajnos szüleim nem tudnak visszafogadni,akkor elvetetheti a gyereket tőlem -közelve hogy én másik férfival élek együtt? mondván hogy elhagytam őt egy másikért.
2013. dec. 9. 10:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem. Ha a pároddal rossz a viszony, akkor miért próbálkoztatok megint?


A hülyeségeknek viszont légyszi ne higgyél, olyan nincs, hogy elveheti a gyermeketeket azért, mert mással élsz együtt. Válj el, egy 10 hós gyermeket szinte kizárt, hogy az apának ítélnek, úgy, hogy úton van a kistesó.


De egyébként miért élből másik férfihoz szeretnél költözni? Nincsenek testvéreid, nagyszüleid, barátnőid esetleg?

2013. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%

"elvárja hogy ugráltassam"

Valóban? elvárja?

A 2.baba kitől van? ahhoz akarsz költözni?

2013. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

szia. testvéreim még tanulnak, barátnőim meg nah azt hagyjuk nekik is saját családjuk van. ő egy haverom, már vagy 2 éve - és fiú csak kérdeztem hogy igy baj lehet e.

a kapcsolatunk romlása a kistesó sikeres bejelentésénél kezdődőtt. akarta ő is de aztán ilyen lett.

2013. dec. 9. 11:07
 4/29 A kérdező kommentje:
elvárja hogy ugráljak neki. teljesen ki van nyalva a valaga -már bocsánat. ha hazajön csak leül a számitógép elé este 9 ig és ennyi. elvárja hogy elé rakjam a kaját, nem érdekli mi van velünk. inkább cigire költ mint a gyerekre. ez mostantól lett hogy kiderült lesz kistesó... tőle van a második gyerek. nem vagyunk házasok csak élettársak. mellesleg rengeteg tartozást felhúzott maga mögé amit úgy gondol hogy a gyesből rendezzek én...
2013. dec. 9. 11:08
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hogy Neked nem barátnőd van hanem barátod (haver)???

Ha Őneki nem gond, hogy oda költözöl akkor oda költözöl. Lehet, hogy attól függetlenül, hogy nem vagy a barátnője sem felesége ezerszer jobban fog bánni a gyerekkel, vagy ezerszer jobban megbecsül. Később meg az alakul ki ami akar. Nem?

2013. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
mindig is fiú barátaim voltak ... és igazság az hogy szereti a gyerekeket mindig családra vágyott -de hát neki nem jön össze egy kapcsolat se
2013. dec. 9. 11:12
 7/29 A kérdező kommentje:
igen csak nem akarom hogy ő tartson el aztán igy nehéz
2013. dec. 9. 11:13
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Akkor pedig menekülj onnan! Ilyen ember nem ember! Egyik szomszédom is ilyen volt, asszonynak nem volt hova mennie. Faszi egyik napról a másikra lett tunya/munkakerülő/alkesz később meg egy verekedős állat! Nem mondom, hogy a Te párod is ilyen lesz, de tuti, hogy igazi cselédje leszel!!! Menekülj ha van hova!
2013. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Próbáljátok megbeszélni, hátha megmarad a család. Szakértői segítséget is kérhettek. Ugy gondolom talán meglehet oldani. Ha nem, akkor marad a szétköltözés.
2013. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Az szép és jó hogy a haver befogad, de ha jön egy csaj a képbe akkor kidob a gyerekekkel? Vagy hogy képzeled majd nála élsz mondjuk 2 hónapot a következönél majd 3 hónapot? Miért nem veteted el a babát? Ilyen körülményekbe én nem szülnék, ha tartozásokat halmozott fel akkor szerintem a gyerektartást sem fogja fizetni, és nyomorogni más nyakán nem egy fönyeremény.
2013. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!