Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Már élni sincs...

Mit csinaljak? Már élni sincs kedvem.

Figyelt kérdés
Családommal nem vagyok jóban. Anyám iszik. Le se szar. Mindig csak bant. Testvéreim is mindig csak bántanaK. Nincs kedvem már semmihez. Van egy barátnőm. Másokkal nem is beszélek szinte. Folyamatosan olyan emberen jár az eszem aki törődik velem de lehet hogy hátam mögött kibeszél. Szerelmes vagyok belé de nem lehet az enyém. Családja van. Most is az erkélyen ülök és reménykedem hogy hátha beteg leszek és talán bele is halok. :( Bocsi ha nem értelmes valahol vagy rosszul írtam valamiT. Telefonról vagyok és nagyon rosszul érzem magam. 15L
2013. okt. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy őszintén törődik veled, miért gondolod, hogy kibeszél? Ez nem biztos.


De tényleg jobb lenne, ha olyanra figyelnél, akinek nincs családja... Próbálj arra gondolni, hogy legalább a barátnőddel tudsz beszélni, és ez az ember is figyel rád, másnak ennyi sincs. Csak abba tudsz kapaszkodni, ami jó az életedben, amitől jobban érezheted magad.

2013. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
keress valami hobbit, amikor az embernek túl sok ideje van minden problémát felnagyít, tapasztalat.
2013. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó kiút lenne ebből egy olyan hobby,amit örömmel csinálsz és lefoglal.
2013. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lehet olyan családban felnőni ahol az emberrel nem foglalkoznak, nincs meg a szükséges szeretet, figyelem. De most már 15 évesen tudsz annyira a magad ura lenni, hogy befolyásolhatod a mindennapjaidat. Olyan emberek társaságát keresd, akik figyelnek rád, akikkel jól érzed magad. Magaddal foglalkozz ne azokkal, akik nem törődnek veled. Koncentrálj a tanulásra, a fejlődésre. Foglald le magad számodra érdekes dolgokkal. Gondolj mindig a jóra, minden helyzetben találd meg a jót. Aztán majd lassan beindulnak a dolgaid és minden jobbra fordul.

Egy családos ember pedig minden esetben tabu egy jóérzésű, igényes lánynak. Veled egy korosztályú facér fiúkkal probálkozz. Ott nagyobb sikerrel jársz majd!

2013. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsokat!

# 4

Képzeld.. Nem szándékosan szerettem bele és eszem ágában sincs rányomulni vagy bármi olyat tenni, amivel tönkretenném a családját. Egyáltalán nem vagyok r*banc és nem is nézek ki 30 évesnek.. Egyébként meg szerintem egy szavammal sem utaltam arra, hogy fel akarom akasztani magamat.

2013. okt. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!